цена за гардероб , нормална ли е или скъпа?

  • 10 393
  • 49
Днес получих оферта за гарделоба, който искаме, ПДЧ, размери 240/260/55-1560 лв.
Чудя се дали  е нормална цена, още повече, не съм го виждала и незнам дали ще ми хареса  в готов вид.
Дадох цветове, размери и ми дадоха цената.
Много  е трудно......Виждала съм други неща на фирмата, но нашия не.

Виж целия пост
# 1
За ПДЧ  на мен ми се струва адски много.Комплект за спалня струва толкова!Върви и в други фирми,според мен да разпиташ.
Виж целия пост
# 2
И на мен ми се вижда много. Все пак зависи дали е с плъзгащи се врати, има ли огледала, механизми и т.н.  Thinking
Виж целия пост
# 3
Днес получих оферта за гарделоба, който искаме, ПДЧ, размери 240/260/55-1560 лв.
Чудя се дали  е нормална цена, още повече, не съм го виждала и незнам дали ще ми хареса  в готов вид.
Дадох цветове, размери и ми дадоха цената.
Много  е трудно......Виждала съм други неща на фирмата, но нашия не.



Зависи от  гардероба, аксесоарите вътре в него /въпреки, че те не са много скъпи/, а зависи и от фирмата. И на нас ни дадоха подобна оферта за гардероба в спалнята.
Виж целия пост
# 4
За ПДЧ  на мен ми се струва адски много.Комплект за спалня струва толкова!Върви и в други фирми,според мен да разпиташ.
Цената на мебелите по поръчка не може да се сравнява с готови такива!
На мен не ми се струва много, но все пак зависи и от вида на гардероба!
Виж целия пост
# 5
Има скъпи механизми и аксесоари.Те влизат ли в цената?
Виж целия пост
# 6
Ако си искала гардероба да ти е с межанизми като боксовете,дали има шкафове и те с какъв механизъм се отварят.Механизмите често са по-скъпи от самото ПДЧ
Виж целия пост
# 7
И на нас ни предложиха подобна цена за гардероб по поръчка - плоскости еггер, плъзгащи се врати, с много разделения, вътрешен контейнер и механизъм за панталони и вратовръзки.
Виж целия пост
# 8
1560 лв е много за такъв гардероб при всички положения
Виж целия пост
# 9
860 лв е цената на нашия гардероб,с три плъзгащи врати,едната от тях огледална.Но това ще го изработи мебелист,не е поръчан от фирма.1500 лв за такъв гардероб,поръчан от фирма е нормална цена.Има други механизми например от които се отказах,защото оскъпяват с над 300 лв гардероба.И наистина зависи какви аксесоари ще има вътре,те допълнително оскъпяват доста.
Виж целия пост
# 10
Нормално е за гардероб по поръчка със специални аксесоари. Peace
Виж целия пост
# 11
Доста и се вижда.
Каквито и механизми да се сложат...
Виж целия пост
# 12
Не знма какво да ти кажа... Rolling Eyes.На мен вчер ами дадоха цена за много по-малък от твоя гардероб(шир-115см), без плъзгащи врати и специални витрини- ПДЧ- 740лв Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
За кви цени говорите .. бе хора ????
ако вътре има  скъпи механизми ДА може, но за обикновен гардероб си е живо обиржийство
Виж целия пост
# 14
Доста ми се вижда на мен. Но не си обяснила има ли нещо по-специално, което е включено в цената.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия