Положителни тестове и болки

  • 3 486
  • 12
Здравейте! Имам 2 положителни теста, закъснението за сега е съвсем малко - 1-2 дена. Вероятно съм бременна, цикълът ми е редовен, не закъснява. Притеснява ме това, че имам болки. "Смушква" ме ту от едната, ту от другата страна. Започнах да взимам Но Шпа. Четох, че такива болки са нормални, обаче пак се притеснявам. При предишната бременност не съм имала болки, а още ми е рано да ходя на лекар за установяване на бременността. Какво ви е мнението?

Р.Р. Успях да отида на лекар, въпреки, че е събота. В матката не се вижда нищо /обаче закъснението ми е съвсем малко. Вижда удебелена лигавица, което означавало, че ще последва менструация. Принципно, цикълът ми е редовен, на 27-28дни, когато ми е закъснявало, е било бременност. При това положение /полож.тестове, болки от 27 ден - заради тях направих тест/, може ли да е извънматочна? Или са болки от друго, а още е рано да се види с трансдюсера?
Виж целия пост
# 1
summer beauty, рано е да се види на ехограф. Изчакай поне седмица закъснение, за да отидеш на УЗ. Ако искаш да се успокоиш, пусни си кръвен тест през два дни и виж как нараства ЧХГ. А за болките - не се притеснявай - нормални са - пий си но шпа и почивай повече. Късмет и да се похвалиш  Hug
Виж целия пост
# 2
summer beauty,много е рано още ,за да се види от ехограф.
И не си мисли за извънматочна бременност Naughty
Нормално е да те боли!
Късмет,стискам ти палци и дано всичко е ок. Praynig
п.с.Да не забравиш да се похвалиш после Hug
Виж целия пост
# 3
Рано е още за ехограф. А удебелената лигавица е характерна също за бременност, да има къде да се развива зародишът. Wink
Виж целия пост
# 4
Здравейте,аз съм в 7 г.с. и от началото ,още като разбрах ,имам болки,понякога са доста силни и разнообразни-ту ме болят яйчниците,ту си усещам матката-нещо като пробождане,ту кръста ме боли,а по някога даже болката обхваща тазобедрените стави и мускулите на бедрата и дупето.Аз съм с 2 неуспешни бременности преди това и може би това има значение.Лекарите казват,че тези болки са от разтягане на матката и било нормално,но мен много ме притеснява,моля,ако има някоя мама,дето е имала подобни проблеми,нека да сподели.
Виж целия пост
# 5
Zdraveite az sym v 26 g.s i me boli mn krysta i bybrecite.Korema sy6to nisko dolu i navsqkyde ponqkoga kato 4e se razdelq na 2,piq no-spa i magneri4,beboka e super nqma nikakyv problem i doktora kaza da ne se bezpokoq,no me boli dali e ot tova 4e bebo raste nz.Slu4valo li vi se e? newsm78
Виж целия пост
# 6
Kistinche,май няма кой да отговори на въпросите ни,при теб болките постоянни ли са ,от самото начало ли ги имаш,докторите какво казват?Слава богу,че с бебето ти всичко е на ред,дано и при мен да е така Praynig Praynig PraynigИскам да те питам още нещо,имала ли си преди това аборти или раждания,извинявай,но се опитвам да намеря отговор на моите въпроси,а никой не пише по темата.Summer beauty,какво стана,има ли радост,и ти не пишеш Weary
Виж целия пост
# 7
Пиша, милички, пиша. Попаднах на кадърен лекар, получих страхотна консултация. Обясни ми, че болките са от хормоните. Аз си взимах 3 пъти по 1 табл. Но Шпа, оказа се крайно недостатъчно, удвоиха ми дозата.
Весело прекарване на утрешния празник, много късмет на всички! Жалко само, че времето ни играе лоши номера...
Виж целия пост
# 8
Не се ли видя вече на ехографа дали има бременност? Надявам се да ни зарадваш. Не се притеснявай сестра ми е бременна и също има болки от време на време. Нормално е.
Виж целия пост
# 9
Здравей zuerich,
Какво стана с теб ? ходи ли на лекар?

Аз също имам доста силни болки. В момента съм в края на 7-ма ГС.
Сега имам доста силни болки - ту ниско в ляво, ту в дясно, в кръста, ... местят се и понякога продължават доста време и са силни.
Пия Нош-па по 1 таблекта 3 пъти на ден, но не ме облекчава изобщо. Във вторник съм при гинеколожката си на контролен преглед и ще видя какво ще ми предпише.
Виж целия пост
# 10
Здравейте и аз леки болки, по-точно е като придърпване ту от ляво, ту от дясно. Пише, че това е нормално, понеже все пак матката расте и се увеличава. При мен има и кървене (Зацапване) вече 12 дни, но доки каза, че бебетата са добре и няма от какво да се притеснявам. Но все пак, всяко едно зацапване и лека болка ме шашка.

Предполагам, че това са нормални неща и трябва да се примирим в името на доброто.
Виж целия пост
# 11
nikolina-pikolina  на ефографията виждат ли се ембрионите вече ?
Виж целия пост
# 12
Здравейте и от мен,моите болки понамаляха и то защото почнах да пия но-шпа 3x2 т.и то редовно,преди пиех само от време на време.От горе на всичко не се движа много,защото болките пак се появяват,док. ми каза,че ако са непоносими,мога да включа и папаверин 3x2т.,пробвах веднъж и наистина действа.При мен болките,които не се повлияват от лекарствата са тези които придърпват от страни и болките на опашната кост,но това ми казаха,че е нормално и вече не му обръщам внимание.Иначе и аз може би ще кървя,ако не слагам утрогестан.А слава богу за сега бебо се развива добре Praynigдано да е така и за на пред Praynig Praynig  PraynigНе мога само да си обясня,защо някои имат ужасни болки,а други дори не разбират ,че са бременни newsm78Дано само това да бъде проблема и скоро да отзвучи.Пожелавам ви леко бременеене и пишете как сте:hug:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия