коляно

  • 2 783
  • 9
Здравейте!Мъжът ми от известно време го боли коляното,ходи на лекар и му поставиха диагноза хронична нестабилност на колянната става .изписаха му инжекции  Флостерон.Колебае се дали да ги почва,чували сме че не е добре да се бият инжекции в коляното,или поне не помагат особено.Моля за съвет ,ако някой се е сблъсквал с подобен проблем.   
Виж целия пост
# 1
Опитайте с дяволски нокът , това е мазило , не  е скъпо и помага  Rolling Eyes Майка ми така се оплакваше , че я боли коляното  newsm78 Ходи по лекари , изписваха и разни лекарства и мазила , но не помагат и накрая и казаха за този Дяволски нокът и е доволна  Thinking Дано да ви помогне и на вас  Hug
Виж целия пост
# 2
На мочт мъж му биха инжекции в коляното-за хрущяла и му помогнаха  Peace
Виж целия пост
# 3
Otidi v Sofia na Stadion GERENA,Zalata za prilojni sportove=zdraven kabinet -KRUM VOINOV-toi lekuva tezi nesta-t.e.vsicki vidove kostno-stavni zaboliavania-mnogo e dobar,ima nad 30 godini praktika-men me spasiaval ot  obarkana diagnoza na edin velik professor,v rezultat na koeto celiat mi krak beshe se  podul i kade li ne hodih-kazvacha ce triabva da se amputira do kolianoto za da spasim ostanalto.....bah zagubila nadejda, no mi kazaha za nego i otidoh-samo kato mi vidia kraka mi kaza-tuka ima sbarkano lekarstvo ,v rezultat na koeto se e polucilo tova.I zapocna lecenietoSled mesec-az imah zdrav krak,no i az vece se bah stabilizirala i s kravnoto...I OTIDOH DA NATRIA NOSOVETE NA VELIKITE PROFESSORI-okazva se ce te go poznavat i ne samo tova,ami si hodiat pri nego da se lekuvat, a nas prostosmartnite....Begaite i ne se dvoumete
Виж целия пост
# 4
Тотова,  би ли дала координати на този лекар.  Как става прегледът- предполагам, има предварително записване на часове?
Виж целия пост
# 5
направете си домашен лосион от кестени и ракия/спирт/сега поне ги има в изобилие.Може цели или разполовени,заливате ги с ракията и престояват 30дни на слънце,прецеждате и се мажете 3-4пъти дневно.От кестени се правят едни от най-лековитите мехлеми,лекарства и др.за стави,вени,хемороиди...
Виж целия пост
# 6
А какво да е съотношението кестени- ракия?
Виж целия пост
# 7
ракията или спирта трябва да покрият кестените.Друго,което се сещам са тютюневи листа/пресни,мисля че сега се събират/също накиснати в ракия,но за кратко преди поставянето на коляното.Слага се листото,отгоре найлон,вестник и се увива с някакъв шал или парче плат.И нещо друго,макар и да съм го правила при много силна болка в петата,но ми помогна от първия път и вече 6год.не ме е боляло-взима се парче бяло пилешко/гърди/около 1см.дебело и се кисне 1нощ в оцет,слага се като компрес,пак се увива с найлон,вестник и плат и се преспива.Прави се до озвучаване на болката.На мен ни помогна от първия път,на майка ми също.....
Виж целия пост
# 8
Веднъж питах една моя близка лекар, какво мисли за инжекциите в коляното. Тя ми отговори, че ако се попадне където трябва няма проблеми. Ами ако не попаднат с иглата където трябва? На мен такива инжекции ми се струват както неприятни, така и много рисковани. Не знам какво трябва да стане, за да се съглася. Чудя се дали не е полезно да потърсите и мнението на друг лекар. На моите колена слагам репей и ми помага. Майка ми също е доволна от него. Някои пък са доволни от зелеви листа.
Виж целия пост
# 9
Флостерона е кортикостероид и не е желателно да се слага без сериозна причина за това.Има много нежелани странични ефекти, един от които е рязкото напълняване и усилване на косопада.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия