Отношенията с мъжът ми отиват на зле ,откакто го повишиха...?

  • 4 579
  • 49
 От 8 месеца мъжът ми е на по-висок пост с доста по-добра заплата,но изглежда,че с носенето на достатъчно пари в къщи,грижите му към детето и задоволяването на съпругата му се изчерпват. Rolling EyesПреди живеехме при родителите ми,имахме доста по-малко пари,но се разбирахме по-добре.Сега сме отделно,имаме прекрасно бебе,скоро ще се нанесем в новото ни жилище и вместо да сме щастливи,ние постоянно се караме. Crazy
 Връща се от работа (от 9 до 17 работи) и е изморен,събота и неделя пак е само пред ТВ или компа,почна да се държи с мен много зле.Казвам му,че искам да поговорим за отношенията ни,а той казва да не го занимавам с "глупости",че е много изморен #2gunfireНаправо ми иде да се махна.Чувствам се ужасно тъпо и абсурдно.Иде ми да го зарежа,но на този етап съм абсолютно зависима ,заради детето.Изобщо,май попаднах в адски кофти ситуация,а си мислих,че ще съм много щастлива в нея.И какво да правя сега?Ни напред,ни назад...?  Tired
Виж целия пост
# 1
Не изпадай в крайности. Първата година след раждането на детето е труден период за всички. Дай му време да свикне с малкото човече и с новите отговорности. Според мен мъжете по-трудно осъзнават, че вече са бащи и по-трудно се настройват на тази вълна.
Виж целия пост
# 2
На този мъж много работни часове му се събират...... ,нормално е да се изморява. WinkНе се ядосвай ,рано или късно всичко ще си дойде на мястото.....,но и не му позволявай да се главозамайва от повишението. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Много работни часове ли??? Че аз не познавам мъж, който да работи толкова малко, това са 8 часа.. Но познавам  двама мухльовци, които с повишението в службата решиха, че заслужават и по-скъпа жена. Това е класика.
Помисли в насока лично усъвършенстване, постави си свои цели и действай.
Виж целия пост
# 4
Не изпадай в крайности. Първата година след раждането на детето е труден период за всички. Дай му време да свикне с малкото човече и с новите отговорности. Според мен мъжете по-трудно осъзнават, че вече са бащи и по-трудно се настройват на тази вълна.

Все много ги жалите тез мъже бе...моя мъж как си влезна в ролята на баща от самото раждане даже...щото видя как се осираш докато го изкараш тоз малък човек от оная си работа...И къпъше и лушкаше..,нямаме бг баба да помага...,и тя неволята учи.

На този мъж много работни часове му се събират...... ,нормално е да се изморява. WinkНе се ядосвай ,рано или късно всичко ще си дойде на мястото.....,но и не му позволявай да се главозамайва от повишението. Simple Smile

Ох милия направо се е прегърбила от работа...сигурно цял ден виси на някой стол...
Виж целия пост
# 5
Властта и парите променят хората за съжаление.Но дано да се осъзнае навреме мъжът ти.
Виж целия пост
# 6
Да, наистина...класика в жанра...И ние сме минали през подобни периоди. Много гадно, направо отвратително. Толкова си вирва носа, че ти идва да му зашиеш един шамар да се опомни. Laughing

Даже не знам какво да те посъветвам защото е много сложно. Мога да кажа аз как процедирах. Набивах си цената и му демонстрирах открито, че с това си отношение единственото което показва че е мръсен мухльо, долен материалист, за когото професионалния пост определя междучовешките отношения. Не знам при други как е, но при мен малко посмачкване на самочувствието му, действа доста положително. Laughing Да си призная честно, предприемала съм и много по-сериозни мерки за смачкване на самочувствието му. Embarassed Иначе положението отдавна да е излязло от контрол. Да се е възгордял до небесата при всички постове, които е заемал.
Виж целия пост
# 7
На този мъж много работни часове му се събират...... ,нормално е да се изморява. WinkНе се ядосвай ,рано или късно всичко ще си дойде на мястото.....,но и не му позволявай да се главозамайва от повишението. Simple Smile
Явно пак не съм разбрана,за това ще бъда директна-разбира се ,че са малко работните му часове,за да е толкова изморен....  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Ти си гледаш детето, а той работи предполагам....
Той храни къща с пот, а ти се забавляваш с детето
И е оценен, а ти си е една проста майка и какво рабираш?. Simple Smile
Виждала съм и аз такъв случай.  Работи по себе си и неговите разбирания Wink
Виж целия пост
# 9
  В тази връзка аз скоро си бях събирала багажа(при мен е 2ри брак )и му заявих че се махаме с бебка(ама съм сигурна че ни обича).После седнахме на по бира и аз си казах условията-повече внимание в къщи и тя му е дъщеря не след като стане на 2г #Cussing out-а сега и да престане да си придава важности и да приеме,че работим заедно в името на семейството,а не всичко е негова и само негова заслуга!
 и имаше  ефект-поне за сега,пу-пу,но..много мъже го смятат за манипулация,не го одобряват и може да иам обратен ефект.ти си познаваш човека
Виж целия пост
# 10
кучето скача според тоягата, драга.
ако го оставиш да продължава така, не търси вината другаде, освен в себе си.

много се е преработил твоят мъж, нема що... моят мъж работи доста повече, но като се прибере от работа, веднага поема детето, а в събота и неделя се занимава изцяло с него.
откъде накъде твоят принц ще стои по цял ден пред телевизора и компютъра през уикендите? вие разпределение на домашните задължения нямате ли? време е да си направите.
ако се държиш като слаба и зависима - ще те третират така. надявам се да разбираш това.
Виж целия пост
# 11
Към авторката...не можеш ли да му влезнеш в положение?  newsm78

 Човека много работи, за да гледа тебе и детето ти...би трябвало да те радва и би трябвало да го разбираш.

Твоята работа е да седиш в къщи и да гледаш детето..ти си майка. Другото остави на него. Все пак той поддържа всичко в къщи нали... Wink

Ох..аман от мрънкалнички... ooooh!

Хем искат мъжа да носи пари...хем искат той да е 24 часа   с цялото внимание в къщи и зает с личните проблеми на жена си...еми няма как да стане.  Rolling Eyes

Разбери го и го уважи и него за това което прави. Wink

Стига си се шашкала....Успокой се, грижи се за бебка, грижи се за съпруга си...и гледай да му създаваш уют когато се прибере в къщи..а не да го натоварваш с проблеми.

Обсъжай проблемите  когато не е натоварен... Peace


Виж целия пост
# 12
Draga mam4e, za bg muj ne mi se govori za6toto tova e edna neobiztna tema! Ti nai -dobre si use6ta6 ne6tata, no moje6 da priloji6 malko jenska hitrost- naprimer: izluji go 4e si se shvanala v krusta ili v rukata i ne moje6 da vdiga6 bebeto, da go preobuva6, kupe6, prispiva6 /ako e sviknalo na rutse/ i 4e to ima tezi nujdi, koito e redno da budat zadovoleni i zadovoliavani vinagi ot roditelite. V slu4aia edinia ne moje za6toto go boli - zna4i drugiat triabva da poeme 6tafetata! I kolkoto po-burzo zapo4ne6 da go vkly4va6 v ejednevnite angajimenti s bebeto -tolkova po-burzo 6te svikne i po- riadko 6te se se6ta 4e e izmoren!
Ako ne proraboti - napravi stupka 2 - otidi pri niakoia baba /za izvestno vreme/ da pomaga, no tova samo v slu4ai 4e steep 1 ne raboti!
Uspeh i pi6i niakoi put za da razbera kak sa se stekli ne6tata sled vreme!
Виж целия пост
# 13
V dopulneneie 6te dam i moita nai-izpitana rezepta- na na6ia tati kazah, 4e grijite mu kum na6eto mom4e sa izpit za nego - v smisul, ako ne se provali 6te go daria s o6te edin naslednik, ako ne pomaga na hororto vtori put niama da se hvana!  I da 4ukam na durvo, ama za sega dobre se spravia tati!
Uspeh ti jelaia ot surtse!
Виж целия пост
# 14

Ми не съм съгласна с теб..и никога няма да се съглася ... Naughty
Кво от тва като работи...тя не работи ли по цял ден в къщи Crazy.Къшната работа край няма #2gunfire....не стига че цял ден съм заета и аз с разни неща..,ми като се върне да продължа да му слугувам Naughty Naughty.Ми да не се е оженил за слугиня бе #Cussing out.Естествено,че трябва да ги гъделичкаме Heart Eyes..,ама що гъделичкането трябва да е с таблата и престилката Sick..Има къде по приятни неща....
Моя мъж работи доста тежка работа,но всяка вечер той си знае задълженията Sunglasses..ве4еряме-единия оправя масата ,другия мие чиние(редуваме се)..пълни ваната за къпане на малката,понякога след тва и той я облича,хвърляне на боклук(не съм го претоварила,но просто искам да виждам,че се вклучва Peace...иначе някак ми е безмислено нашето съжителство newsm78)...уикендите помага в чистенето...аз ако имам ангажимент,той се грижи за принцескова... Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия