за ива и цветница

  • 2 566
  • 11
точно вчера си мислех колко са досадни тия теми,но ето,че днес ми се налага да питам има ли Ива имен ден днес?
Виж целия пост
# 1
Да, има имен ден.
Има вид върба, който носи името Ива.
Виж целия пост
# 2
Да, има имен ден.
Има вид върба, който носи името Ива.
да извесно ми е,ама се колебаех Embarassed благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 3
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B2%D0%B0_(%D0%B8%D0%BC%D0%B5)
Виж целия пост
# 4
Извинявам се, но искам да попитам за името Росица- струва ми се, че звучи "цветно" от народните песни, но една приятелка с това име казва, че имат друг имен ден. Какво ще кажете за Росица?
Виж целия пост
# 5
Росица също има имен ден днес.
Виж целия пост
# 6
Росица днес няма имен ден според мен!
Виж целия пост
# 7
Ех, това не го знаех  Hug, значи днес имам и аз имен ден  newsm78 По принцип го празнувам на Иванов ден , за днес сега научавам  Joy Отивам да съобщя на мъжо  Grinning , пък може да си изпрося едно скромно подаръче както подобава  Party
Виж целия пост
# 8
Ако си кръстена на Иван/а, както при повечето Ивелини етимологията е от Иван, според мене ИД е на Ивановден. Все пак всеки си нарича някой празник и...
Виж целия пост
# 9
Росица днес няма имен ден според мен!

Моята щерка я кръстихме Росена на дядо й Росен. Традиционно трябваше да я кръстим Росица пак на него, но така решихме. Та...има горско цвете, което се казва "росен" (даже, ако не се лъжа е някаква билка).
Виж целия пост
# 10
Имам приятелка Росица и тя празнува на Рождество Христово
А дъщеря ми е Ива  - почти на 4 месеца. Приемахме поздравления и за Иванов ден и за Връбница - много е готино с два именни дни Laughing
Виж целия пост
# 11
Да, има имен ден.
Има вид върба, който носи името Ива.
А Ивка  newsm78.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия