Как се прави прощъпулник ?

  • 1 527
  • 16
Ние вече проходихме.
Поръчахме си питка, но от там нататък .........?
Моля за бързи отговори че  .............ще имам гости!!! Grinning
Виж целия пост
# 1
Здравей! Най-бързо ще стане като ползваш търсачката, темите по въпроса са наистина много! Весело изкарване на празника!
Виж целия пост
# 2
НАШИЯ прощапулник протече така;порачах си питка и тутманик,,сабрахме се близки и приятели,на една масичка наслаган различни предмети и пустах синът ми да иде до тях ,зада си избере нещо.Сам отиде и си взе тенис ракета.Ще стане тенисис. LaughingПиши как сте изкарали и какво си все детето.Приятно изкарване.
Виж целия пост
# 3
http://www.google.bg/search?q=%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%89%D1%8A%D0% … ;client=firefox-a

                                                                   tiptoe  ura  Весело изкарване  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 4
Гости за прощъпулник не се канят, доколкото знам. Идеята е - нареждаш предмети нарочени за различни професии. Търкулваш питката към тях, детето уж тръгва да гони питката, стига до предметите, харесва си някой от тях и такъв ще стане, уж. После тръгваш да черпиш с питката, който чупи подскача и това е.
Виж целия пост
# 5
Всеки го прави както предцени за добре.
Виж целия пост
# 6
Гости за прощъпулник не се канят, доколкото знам. Идеята е - нареждаш предмети нарочени за различни професии. Търкулваш питката към тях, детето уж тръгва да гони питката, стига до предметите, харесва си някой от тях и такъв ще стане, уж. После тръгваш да черпиш с питката, който чупи подскача и това е.

 Е ако не е канила гости кой ще я чупи тази питка, че и да скача newsm78 Канят се разбира се, баби, дядовци и най-близките на семейството. Весело изкарване на празника Grinning
Виж целия пост
# 7
Традицията при нас е майката да отиде да почерпи когото иска, а не да кани гости въкщи.
Това са народни обичаи, не са закони, така че всеки сам си избира какво да прави.
Виж целия пост
# 8
Направихме му я на РД,за да не каним гости 2 пъти,но все пак си е личне избор.Като си избере детето предмет се взема и се начупва питката,като се дава първо на детенцето,после на всички,които са в къщата.Може също и на комшиите.Иначе аз съм чувала,че се тича,докато се раздава,но аз не тичах  Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Направихме му я на РД,за да не каним гости 2 пъти,но все пак си е личне избор.Като си избере детето предмет се взема и се начупва питката,като се дава първо на детенцето,после на всички,които са в къщата.........
И ние точно така направихме Hug
Виж целия пост
# 10
Ами на едно бяло платно в единия край сложихме разни предмети, наречени на определени професии. От другия край търкулнахме питката и дребчо хукна след нея. Взе си химикалката и калкулатора, седна и започна да чопли от питката. Дадохме му парченце и я разчупихме на гостите. Иначе аз се изхитрих и направих накуп рожден ден, кръщене и прощъпулник  Mr. Green.
Виж целия пост
# 11
Бяло платно, пита, предмети разни, търкулваш, тръгва след нея, хваща си нещо и сядате да се черпите  Peace
Виж целия пост
# 12
Бяло платно, пита, предмети разни, търкулваш, тръгва след нея, хваща си нещо и сядате да се черпите  Peace
бързо,точно,ясно  Wink
Виж целия пост
# 13
Благодаря Ви момичета.
Ще става ме художничка!!!
Виж целия пост
# 14
Честито! Важното е тя да си харесва професията, а ти си пази отсега стените  Wink.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия