Въпреки хубавия празник-Поредната трагедия!!Внимавайте!

  • 3 175
  • 39
http://dnes.dir.bg/2008/04/20/news2912418.html
ЖАЛКО!!
Виж целия пост
# 1
 Бог да ги прости:rose:Flowers Rose
Виж целия пост
# 2
Гледали са ги как горят и никой не им е помогнал. Тези в микробуса са викали за помощ.

Ето това не го разбирам.

Не разбирам и тези газови бутилки, просто ме ужасяват.
Виж целия пост
# 3
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 4
Гледали са ги как горят и никой не им е помогнал. Тези в микробуса са викали за помощ.

Стига де, ако колата гори буйно, ти би ли отишла, като и сама знаеш, че не можеш да я пипнеш, камо ли да извадиш някого - най-много и ти да пострадаш.
Трагедия...
Виж целия пост
# 5

 Като четох направо настръхнах защото първият ми братовчед е от Асеновград и е на такава възраст.
Помислех си,че и той може да е между тях ,но му се обадих и разбрах че не е.Малко се успокоих,но
въпреки всичко ми е много гадно за хората.Лека им пръст и се моля да няма катастрофи. Weary
Виж целия пост
# 6
  Хората не се научиха, че на четвърта скорост не се изпреварва като на втора скорост. Изпреварванията траят около 10 секунди, а изпреварващата кола с тази в насрещното се приближават една към друга примерно с 60 - 80 метра за всяка секунда. Говоря за скорости около 100-те, камо ли по-високи....
Виж целия пост
# 7
 Flowers Rose
Виж целия пост
# 8
Вчера и днес непрекъснато сме по улиците, явно защото движението е спокойно забелязах, че всеки кара като джигит....
Виж целия пост
# 9
Гледали са ги как горят и никой не им е помогнал. Тези в микробуса са викали за помощ.

Стига де, ако колата гори буйно, ти би ли отишла, като и сама знаеш, че не можеш да я пипнеш, камо ли да извадиш някого - най-много и ти да пострадаш.
Трагедия...

Ако всички са се втурнали с пожарогасителите си, може би пак нямаше да успеят, ама щеше да е опит.
Мисля си, че ако става въпрос за хора, които обичаме, логиката следва инстинкта, а не обратното. Първо се хвърляш да помагаш, а после разбираш, че пари. При чуждия човек винаги ползваме логика. В първия случай човекът има все някакъв шанс. Във втория - никакъв.

Няма да се изумя, ако видим и снимани кадри, както при горящия влак.
Виж целия пост
# 10
Жалко....поредните млади хора ....
Но познавам пътя-Асеновградско шосе е право,видимост има......но колко народ остана там........
Виж целия пост
# 11
Много се съмнявам в неделя, в 5 сутринта, да има кой знае какво движение по този път. 
Чудя се също тези, които са чували виковете и виждали подминаващите коли, какво са правили в същото време?  newsm78
Жалко за погубените млади животи и почернените им семейства...
Виж целия пост
# 12
Жалко за погубените млади животи и почернените им семейства...

Именно.
И жалко, че сме неразумен, дивашки, невъзпитан, безотговорен и немислещ народ.
Виж целия пост
# 13
Това не е първата и втората катастрофа на тоя път. Там вечно има някой натресал се. Всеки ден го минавам тоя път и гледам как карат, ей направо докато отидя до Пловдив и настръхвам. Карат като обезумели. Другото, което ми прави впечатление е че масово предприемат неправилно изпреварване и то точно на разклона за Крумово.
Виж целия пост
# 14
Много жалко за тези млади хора  Cry

Много често виждам на пътя неправилно изпреварващи и каращи като бесове, че чак страх ме хваща.  Защо на човек трябва да му се случи нещо лошо за да се осъзнае как да кара
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия