Шампоан с Алое и жожоба

  • 1 027
  • 2
Намерих доста сайтове с продукти на Форевър ливинг и си харесах шампоана с Алое и жожоба, но цената му е 38 лв някъде и първо искам да попитам дали някой го е ползвал и дали е доволен Моята коса доста падаше през зимата и сега искам хубав шампоан Косата ми е нормална леко чуплива преди да родя децата си ми беше къдрава но сега вече е само чуплива за мое съжаление  Cry newsm32
Виж целия пост
# 1
Аз не съм го ползвала, но бих си позволила да ти кажа, че само шампоан не е достатъчен, особено ако става дума за сезонен косопад. А и като казваш, че косата ти е била къдрава, а сега е само чуплива, бих ти препоръчала да си правиш домашни маски според вида на косата си. А и ако нанесеш масло от жожоба в корените и измиеш след час е много по-добре от количеството, което евентуално се съдържа в даден шампоан. Надявам се да не съм те обидила с мнението си! Rolling Eyes bouquet
Ако искаш хвърли едно око тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284932.0
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам за косата ми само този шампоан и съм страшно доволна. Косата ми е дълга до кръста и чупливо къдрева и това е единствения шампоан, който придава обем на косата ми. Не пада, но това може би си е индивидуално. Аз в момента пия и гел от алое и може би и това си влияе. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия