каква е ваксината?

  • 2 760
  • 17
интересувам се каква е ваксината по здравната каса за морбили, паротит и рубеола - тримовакс или приорикс? и до всички мами на които дечицата са им ваксинирани вече какви са ви били на вас страничните реакции от нея, знам че иа инкубационене период от 10 - 14 дни и после .... какво
Виж целия пост
# 1
Тримовакс е при нас. Преди 20-тина дни я сложиха на малката, нямаше никакви странични реакции, дори ни най-малко неразположение. Flutter
Виж целия пост
# 2
Приорикс беше нашата миналият месец, тя е ваксината по ЗК, преди е била Тримовакс.
Нямаше никакви странични реакции.
Виж целия пост
# 3
Приорикс. Не е имало никава реакция, понесе я много леко. Боцкат я в ръчичката.
Виж целия пост
# 4
мис арк не рзбрах къде при вас в някой български град или някъде в чужбина?
Виж целия пост
# 5
Не й знам името, педиатърката каза за странични ефекти- обрив и температура от 7 до 14-тия ден след ваксинирането. На 8-мия ден вдигнахме вечерта 37,5 , дадох панадол.
Виж целия пост
# 6
ми при нас минаха 5 дни - нищо.
Виж целия пост
# 7
Аз незнам тук каква е точно-сложихме я миналата седмица и досега всичко е о.к
 Peace
Виж целия пост
# 8
не знам чесно казано как се е казвала....
но 1 седмица след нея дигна Т, разтройство и се обрина....за първи път тогава ми дигна над 40 градуса..... колко беше грип, колко от ваксината, колко комлексно никой не каза...но тези обриви нямаше как да са от коремен вирус.....
Виж целия пост
# 9
мис арк не рзбрах къде при вас в някой български град или някъде в чужбина?

Варна, България. Извинявам се.Crazy
Виж целия пост
# 10
На седмия ден от ваксината вдигна 37,5 и започна хрема. След 3-тия ден температурата падна, а хремата стоя 10дни. Незнам обаче името на ваксината.
Виж целия пост
# 11
И аз не знам името на ваксината, но на 9-тия ден вдигна температура, която поддържа 3-4 дни.
Виж целия пост
# 12
И аз незнам името на ваксината, сложиха ни я по ЗК. На 6- тия ден вдигна температура 37.8. Поддържаше я 4 дена като стигна 39.1. Общо взето се движеше в рамките до 38.3. Получи и разстройство.
Виж целия пост
# 13
И аз съм от незнаещите името на ваксината, но нямаше абсолютно никакви странични реакции при моят син.
Виж целия пост
# 14
Изобщо не знам как се е казвала ваксината, но нямаше никакви странични реакции, много леко мина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия