Какvо намерих ,за Бьлгария

  • 1 163
  • 18
"Сутринта Господ сьбра ,жителите на земята ,за да им дари на vсеки един от тях по една страна.У тьй като бьлгарина не поискал да се забьрза,се предстаvил последен пред сьздателя,но раздаvането vе4е било сvьршило .
За да не го остаvи с празни рьце ,Господ нямал друга vьзможност осvен да му vрь4и едно пар4е от рая."
Tоvа го открих v една испанска web страница ,за туризьм v Бьлгария и ми стана много мило.Пуснах го v темата на мамите v Испания ,но никой не го забеляза и сега vи го пускам и на vас ,заЩото мен ме разvьлнуvа много и натьжи v сьЩото vреме.
Виж целия пост
# 1
Това и аз съм го чела, доста отдавна, но тогава съм била с друг акъл...кой да го оцени
Виж целия пост
# 2
И на мен ми стана мило...и тъжно  в същото време! CryДано тези ,от които зависи бъдещето на България осъзнаят някога 4е това наистина е пар4енце от рая! Praynig .......и да успеят да го запазят като такова.
Виж целия пост
# 3
лошото е че повечето българи не го осъзнават и не правят нищо за да го пазят.
Виж целия пост
# 4
Ейййййййййййй,Вал,все нещо хубаво ще кажеш Heart Eyes  bouquet
Разплака ме на ранина Cry
Виж целия пост
# 5
много е мило, но наистина май много са малко българите, които го оценяват Sad
Виж целия пост
# 6
Тия думички май повечко туроператори трябва да ги разпространяват в различните държави.
Вчера, докато чаках 1 час щерката в училището, няколко родители се бяхме сбрали в една стаичка да шморцаме кафе, чай....та се заговорих с един от татквовците  Flutter. Той ме попита от къде съм. Съответно след като му отговорих той ахна и каза "Прекрасна страна - ти какво правиш тук Grinning". Бил е в Б-я 1980 година по черноморието разбира се.. Казах му, че доста се е променила държавицата от тогава, пък той каза "Дано да е към по-добро"  Rolling Eyes - Ми, Дай боже! (макар, че според мене на този етап - не е Cry)
Виж целия пост
# 7
ние като сме показвали снимки са ни питали какво правим аджеба тук...
с едната хубост май не се живее Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Honda, ако сега този баща дойде на нашето Черноморие, независимо в коя точка, ще се обърне на 180 градуса и няма да иска да стъпи повече в Б-я......в момента специално по морето се руши с такава скорост, че скоро може и да нямаме черноморие...
Виж целия пост
# 9
Honda, ако сега този баща дойде на нашето Черноморие, независимо в коя точка, ще се обърне на 180 градуса и няма да иска да стъпи повече в Б-я......в момента специално по морето се руши с такава скорост, че скоро може и да нямаме черноморие...
Може и така да е Confused. Не съм била по българското черноморие 2 и кусур години. Последният път забелязах, че доста нови хотели бяха вдигнати и още толкова се строяха. Тук по новините казаха, че над 100 000 английски туристи са отказали почивката си в Б-я, защото сега тук има ново условие за туроператорите. Трябва без да ги питат хората да предупредят ако до хотела или мястото за почивка има строителни работи. И тяхно задължение пък после е да намерят на тия хора друга почивка (може и в друга Държава) за същите условия.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Нищо чудно. Аз съм в бранша и отвсякъде ми докладват за спад в записванията на туристи.
Лошо обаче, че в курортите почти няма място, където да не се строи и между хотелите се движат много камиони и самосвали и др. подобни, навсякъде е кал.....абе, приказка Wink
Както и да е, засега не пращай никой на почивка у нас, че ще ти трият сол на главата после Simple Smile

Виж целия пост
# 11
....Както и да е, засега не пращай никой на почивка у нас, че ще ти трият сол на главата после Simple Smile
Мълча и си трая. Даже са луднали и имоти да закупуват, но и за това не ги навивам  Embarassed Laughing Laughing
Миналата година едно от децата в на Симона групата, където живяхме, ходиха на почивка цялото семейство в Б-я. Абе смънка, че им харесало (може би за да не ме обиди Thinking Grinning), но най-вече наблегна на това, че страшно евтини били дрехите и маратонките (нали нашите обичат да слагат надписи като Адидас, Найк и прочие и тя това накупила Laughing Laughing)
Виж целия пост
# 12
Аз го занм това по малко по-различен начин. Обичах да го казвам на туристите си и те много се впечатляваха......

  "Раздавал Господ земя на народите, но българина закъснял. Бил последен и нищо не останало за него. Все пак се примолил:

  -Моля те, Господи! Знам, че съгреших като закъснях, но и на мен ми се иска да си имам своя земя.....

  Зачудил се Господ какво да прави и след малко измислил. Взел по-малко от всичко, което имал и го дал на българина. Затова си имаме и море, и планина, и реки, и долини, и сняг, и много слънце...."

   Само дето мен ме боли сърцето като си помисля как само рушим, а не пазим.....И ако сега секат дървета на поразия и нищо от природата не остава, то няма да е далеч времето, когато Тя ще ни отмъсти......
Виж целия пост
# 13
[quote "Kalinka"]
Аз го занм това по малко по-различен начин. Обичах да го казвам на туристите си и те много се впечатляваха......

  "Раздавал Господ земя на народите, но българина закъснял. Бил последен и нищо не останало за него. Все пак се примолил:

  -Моля те, Господи! Знам, че съгреших като закъснях, но и на мен ми се иска да си имам своя земя.....

  Зачудил се Господ какво да прави и след малко измислил. Взел по-малко от всичко, което имал и го дал на българина. Затова си имаме и море, и планина, и реки, и долини, и сняг, и много слънце...."

 
Цитат
То4но тоvа ми каза и майка ми.
Виж целия пост
# 14
Природата наистина ни е уникално богата и красива. Друг въпрос обаче е самата ни  държава.... ooooh!Ако наистина беше рай дали ние щехме да пишем във форума "Родители в чужбина"? Едва ли. От хубавото никой не бяга
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия