Споделете нещо за 56-то СОУ

  • 2 358
  • 3
Здравейте,
бихте ли споделили мненията си за 56-то у-ще в Люлин? НИе сега ще завършим 1ви клас в 105то, но ни се налага да се преместим в Люлин точно до 56то и трябва да запиша детето там във 2ри клас. Ще ми бъде много интересно и от голяма полза да разбера нещо повече за у-щето и най-вече за госпожите, които в момента водят 1ви клас( на есен ще са 2ри).
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Привет  bouquet

Първо Честито Възкресение easter

Моят син е в 56-то първи клас тази година. Аз мога да споделя само за госпожата, която води неговият клас. Според мен е много отговорен и стриктен човек. Когато го записах едно от изискванията ми беше да е строга и да имат респект от нея децата. Нашата е точно такава. Доволна съм от методите и на преподаване (поне на синът ми му допадат), и това, че е малко по строга също ми харесва, защото моят е тези, че като ги отпуснеш малко и после може да ти се качи на главата  Rolling Eyes В градината непрекъснато се оплакваха от дисциплината му, но сега не е така. В никакъв случай госпожата им не  е някой цербер, който ги държи изкъсо. Преподавател е от дълги години, но се старае да учи и тя самата нови неща и да се съобразява с децата. С всяко едно от тях има различен подход.

Госпожата от занималнята  също мога да я похваля. Прибирал се е само 2-3 пъти с ненаписани домашни и това беше още в самото начало, когато се чудеше къде е newsm78. Правиха тържество за Коледа по инициатива на самата госпожа. Децата ежемесечно участват в направата на списание" Манифико" - горди са и се чувстват, че правят нещо значимо.

Като цяло училището се ползва с добра репутация. Ние сме в съседния микрорайон, точно срещу 40-то, но избрахме 56-то. Успех  bouquet
Виж целия пост
# 2
Буба, ти си "моят човек" Grinning
Възгледите ни за учителка поне по написаното-напално съвпадат! Бладодаря ти. че ми отговори.  Ще ми напишеш ли името на преподавателката? Аз мисля след ваканцията да отида и да я запиша моята дъщеря направо във Вашия клас( ако ми кажеш името до тогава ,разбира се Simple Smile ). Ние също сме от модела, който трябва да бъде побутван Simple Smile. Местим се в Люлин на 24.5 и ще живеем в първия ред къщи под 56 у-ще. Вероятно на Ния ще и бъде мн приятно ваканцията да се сближи с някой, с когото ще учи през година, тъй че можем ваканцията да се запознаем, ако нямате против разбира се.
поздрави!
Виж целия пост
# 3
Ще ми е приятно да се запознаем Grinning Тъкмо и децата ще си играят, сега с тези ваканции повечето му приятелчета са на някъде и той милия много скучае  Sunglasses Нашата госпожа се казва Анелия Рачева и е класна на I"Д" клас.

За срещата ще се разберем на лични Wink

Весели празници  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия