Мирзакарим Норбеков

  • 64 041
  • 231
Не зная,дали темата е за тук,но ме интересува вашето мнение за този автор.
И по точно книгата му "Опита на един глупак стигнал до прозрението,как да се избавим от очилата".
Ако някой от вас е чел въпросната книга,може ли да каже дали си заслужава?Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ще получиш противоречиви мнения. По- добре прочети книгата и сама прецени, дали е за теб. Книгата е написана простичко и се чете лесно. Успех!
Виж целия пост
# 2
Аз имам една негова книга от доста време. Все още не съм я прочела. Трудно го чета този човек, а уж идеята е да бъде лесно смилаем. Губя се в потока от думи и ретроспекции. Започва, спира, връща се, ползва едни такива метафори...

Купих книгата от любопитство, но ще остане единствената и вероятно даже няма да я дочета, защото и не помня докъде съм стигнала. Mr. Green
Виж целия пост
# 3
За конкретната книга нищо не мога да кажа, но аз определено не бих хабила нито средства, нито време за тази особа Норбеков. Да не говорим за курсове, училища и всякакви такива истории...
Виж целия пост
# 4
Този да не е някой си, които убеждавал хората, че нямат нужда от очила?
Една особа скоро ми обяснява пламенно за един такъв гениален човек, благодарение на който оптиките щели да фалират до няколко години.  Евала!  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Абе той в общи линии твърди, че може така, чрез убеждаване да се избавим и от други болести и изобщо от всякакви несъвършенства. Но, по важното е, че знае формулата "как се става милионер", дори е нейният откривател. Норбеков е панацеята - хем здрави, хем богати, хем обичани и желани!
Виж целия пост
# 6
Самовнушението и позитивното мислене са голяма работа, но не правят чудеса. А този пич явно умее да зомбира, защото тази жена мила, която ми разказва за това, беше взела очилата на 14 годишния си син и говореше с плам как след месец щяла да го заведе на лекар за потвърждение, че няма вече кьорав диоптър!
Виж целия пост
# 7
тя , книгата , е най-малката беда - струва 5-6 лева някъде ,
въпросът е да не се закачиш за разни курсове по неговата ''система " , които са от 200 до 2000 лева , зависи от нивото ...
Виж целия пост
# 8
Не ми се четат ехидни коментари, само ще кажа, че Норбеков е философия, вид мислене, никаква панацея не е.. Не е за всеки, обаче. Курсовете - още по-малко. Писала съм и преди по-подробно, имаше такава тема.
Виж целия пост
# 9
Още един разбирач, който е решил, че може да ни учи как да живеем и да мислим. Има ги такива много, с лопата да ги ринеш. Като влезеш в някоя голяма книжарница и има няколко рафта с десетки такива "специални" книги, в които хора, които твърдят, че са прозрели истината в живота, ни казват как да живеем.
Виж целия пост
# 10
В предишната тема по въпроса мненията бяха предимно положителни. Хм. Thinking
Виж целия пост
# 11
Не ми се четат ехидни коментари, само ще кажа, че Норбеков е философия, вид мислене, никаква панацея не е.. Не е за всеки, обаче. Курсовете - още по-малко. Писала съм и преди по-подробно, имаше такава тема.
Peace
Виж целия пост
# 12
само с четене не става
аз не отидох по-далеч

Виж целия пост
# 13
ходила съм на едно ниво от курса , затова се изказах ...уж не съм много наивна , но понякога  скачам като шаран ,
човекът е взел от разните източни учения по нещо и си е направил свое собствено - аз разпознах много от йога , други разпознаха неща от тай чи и т.н. и е направил бизнес от това .
през половината курс се говорят откровени глупости - разни дебелашки вицове , разни скалъпени истории - болен от рак последен стадий се излекувал за една нощ , или момиче с прекъснат гръбнак се оправило и то за една нощ , да не продължавам ...после се правят  разни неща от йога и други такива ( които са много хубави и полезни , но съвсем не струват по 20 лева на посещение !! ) ...

 наскоро гледах един филм и се сетих за това ми занимание  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Благодаря на всички за мненията.Много,много не си падам по такъв вид писания,но все пак ще взема да прочета за какво става въпрос.
Слънчев ден ви желая  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия