едно питане....за тест

  • 2 390
  • 31
Здравейте момичета,
отдавна не съм писала и се надявам отново да компетентното Ви мнение...
лелката ми дойде в петък вечерта, днес вече няма и помен, никога не ми е бил толкова къс цикъла...реших да направя един тест и там в теста , където ако има бебе трябва да има оцветена черта се виждат само нейните контури, добре изразени но без оцветяване, според мен теста е отрицателен,а според Вас?
Виж целия пост
# 1
странно!!! newsm78  защо не го повториш? не ми звучи като валиден тест!!! Thinking
Виж целия пост
# 2
ще повторя утре сутрин, но наистина и сега го гледам виждат се ясно контурите, хахава работа
Виж целия пост
# 3
Повтори ли теста?
Виж целия пост
# 4
сега съм на работа и няма как,утре сутрин ще повторя
Виж целия пост
# 5
Според мен теста е невалиден
Виж целия пост
# 6
стискам ти палци да е  EFP
Виж целия пост
# 7
Според мен теста е невалиден
[/quote]
имаше контролна ивица..
Виж целия пост
# 8
стискам ти палци да е  EFP

ехххххххххххххх. ами лелката какво значи newsm78 не ми се вярва да е +...при тези обстоятелства,но пък кой знае...
Виж целия пост
# 9
стискам ти палци да е  EFP

ехххххххххххххх. ами лелката какво значи newsm78 не ми се вярва да е +...при тези обстоятелства,но пък кой знае...

ааааааааааааааа:-) ехххххххххххххх. ами лелката какво значи newsm78 не ми се вярва да е +...при тези обстоятелства,но пък кой знае...
Виж целия пост
# 10
този цикъл от ден два малко е съмнителен newsm78
Виж целия пост
# 11
този цикъл от ден два малко е съмнителен newsm78
ох незнам вече,сега като че ли отново се появи ..лелката имам предвид
Виж целия пост
# 12
там в теста , където ако има бебе трябва да има оцветена черта се виждат само нейните контури, добре изразени но без оцветяване,

Ако има изразена контролна лента, значи теста си е валиден. а ако втората лента само е с контури, и като се прибави и "съмнителният цикъл" .... според мен е твърде вероятно да е бременност!
Успех мила   bouquet
Виж целия пост
# 13
Според мен повтори го и иди на лекар ако пак така показва-прилича на цветна бременност
Виж целия пост
# 14
Според мен повтори го и иди на лекар ако пак така показва-прилича на цветна бременност
утре,утре ще го повторя а вечерта ще отида на лекар....ще откачаааааа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия