С кое предаване ви започва денят? Защо?

  • 2 700
  • 39
Всяка сутрин, още със ставането, пускам телевизора си на някое от предаванията с часовник и новини. Така докато снова напред-назад при приготвянето си слушам какво ново-старо по света и у нас, правя бърз преглед на печата и разни злободневни, каквито решат да ми предложат.
Преди по БНТ сутрешният блок беше с друго оформление и имаха най-едрите цифри на часа. За това ги предпочитах пред другите, че губех най-малко време да се взирам по екрана, та да видя къде са маскирали цифричките. Сега и техните са вече дребни, та докато се взирам да видя часа, забелязвам и други неща, които да ме подразнят.
В най-общ план:
По БНТ – Сега интериорът е много свеж с тези оранжеви и ябълково зелени съчетания. Но, както вече отбелязах, часът е обозначен с много малки цифрички. Като цяло успяват да запазят някакъв неутралитет при поднасяне на новостите, а особено четенето на пресата при тях е върхът и често съм много благодарна за подбора, който са направили.
Дразня се обаче от водещия Марин Маринов у когото виждам един стремеж към по-грубо и арогантно поведение към събеседниците и по отношение коментираните новини.
Днес например 21 април – си позволи след тяхната рубрика, в която има не режисирано интервю със случаен минувач, да изкоментира много грубо жената, на която попадна репортера. Думите му буквално бяха: „След всичките глупости, които каза най-много ми хареса това за качествените рентгенови снимки”.
БТВ – Ани Цолова и Бареков си позволяват много често да водят разговор, така, все едно са на махленски дирнек. Като ги послушам в продължение на няколко минути да се замерват с някакви хитроумни забележки без никакво съдържание, просто сменям канала. Също Бареков много ме дразни като започне да остроумничи по време на интервюто и да говори повече от поканения на разговор. Дребни цифри на часа.
Нова ТВ – Лора и Коритаров също много често го обръщат на махленски приказки и рядко се казва нещо съществено. Също и при прегледа на печата много празни приказки и малко съществени неща. Дребни цифри на часа.

В момента не се сещам за други неща. Моля, споделете с кое предаване ви започва деня.

Виж целия пост
# 1
И аз със ставането пускам тв-то, но на Нова ТВ.

От сутрешните блокове, тяхното предаване харесвам най-много. Слушам новините, искам да знам температурата навън и ми харесва начина по който водят предаването си.
Виж целия пост
# 2
Денят ми започва с телевизия Европа
Виж целия пост
# 3
Сутрин най-напред гледам ТВ7, защото в 6 часа още не са започнали сутрешните блокове, а там повтарят някакво обедно предаване от предния ден. Преди време гледах повторенията на Часът на Милен Цветков по Нова, но ги изместиха в друг час.
Виж целия пост
# 4
С Том и Джери по Бумеранг  Wink
Виж целия пост
# 5
аз цъкам между бтв и нова Peace
Виж целия пост
# 6
Надявах се дружно да ги разнищим. Моля, дайте по-подробно описание на нещата които харесвате и тези, които ви дразнят. Има толкова съществени елементи, които можем да обсъдим:

 Mr. Green 1. Интериор на студиото
 Embarassed 2. Поведение на водещите
 Crazy 3. Визия на водещита
 Outta Joint 4. Стил на поднасяне на новините
.............................................................. newsm78
Виж целия пост
# 7
Не мога да разнищвам много. Гася телевизора малко след началото на сутрешните блокове. Онова, което гледам, бегло напомня "На кафе". Водещите често са некомпетентни по обсъжданите теми. Играта с плодовете и кантара е безумна.
Виж целия пост
# 8
Не мога да разнищвам много. Гася телевизора малко след началото на сутрешните блокове. Онова, което гледам, бегло напомня "На кафе". Водещите често са некомпетентни по обсъжданите теми. Играта с плодовете и кантара е безумна.

Ха ха ... Това си го спомням. Верно е безумна. Опитват се да правят някакъв стайл-лайф... Whistling  Но водещите поне са мили и добронамерени, но то пък и предаването е с такава насоченост.
Те по тая телевизия си имат две предавания такива, уж различни, с различни водещи, но по същество са направо близнаци.
Виж целия пост
# 9
Сутрин гледам само ОРТ(руска) и музикални канали.Как не направиха един сутрешен блок подобен на този по руската?!И полезни съвети,и мода.Много ведро и приятно за гледане.По нашите телевизии сякаш умишлено акцентират на клюкарското и негативното.
Виж целия пост
# 10
С Том и Джери по Бумеранг  Wink
Същото, няма как, така се будим с малкия най-лесно, а и са много хубави разведряващи филмчета.
Виж целия пост
# 11
Денят ми започва с Лора и Коритаров  Peace
Виж целия пост
# 12
Надявах се дружно да ги разнищим. Моля, дайте по-подробно описание на нещата които харесвате и тези, които ви дразнят. Има толкова съществени елементи, които можем да обсъдим:

 Mr. Green 1. Интериор на студиото
 Embarassed 2. Поведение на водещите
 Crazy 3. Визия на водещита
 Outta Joint 4. Стил на поднасяне на новините
.............................................................. newsm78
ха ха ти ме уби  Hug
сутрин съм в такова заспало състояние, че не обръщам внимание кой с каква кола е дошъл да ме вземе на работа, какво остава за интериори и декори  Mr. Green

Иначе на въпроса - гледам чичко Коритаров , а като ме издразни, защото той друго мнение освен своето не зачита, си пускам Фокс, често дават Малкълм Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
тази сутрин- водещите са ми по симпатични от тези на нова и затова гледам предимно бтв Tired
Виж целия пост
# 14
С Лора и Коритаров.
По новик пускам Нова. Напоследък само нея гледам.
А преди гледах само БТВ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия