козе сирене

  • 399
  • 2
Мисля да включа сиренето в менюто и тък като съм чувала ,че козето мляко е най-близо до човешкото значи ли ,че и  сиренето ще е най-добро като за начало.И още  -  с  какво количество трябва да се започне?
Виж целия пост
# 1
Да, и аз съм чувала, че козето мляко е по-близко по състав до майчиното в сравнение с това на кравите. Досега не съм чувала за случай на алергия към козе мляко, така че щом си решила да въведеш сиренце, спокойно може да бъде от козе мляко.
При всички случаи ще трябва да започнеш от съвсем малко количество в пюрето (няколко трошички), като постепенно увеличаваш. То е по-твърдо и има специфичен мирис, дано мъника да го хареса, че не на всеки се харесва.
Виж целия пост
# 2
И аз по същата логика първо дадох козе сирене. И до сега него си яде, не съм давала друго, краве напр. Но честно казано не знам дали е правилна тази логика Simple Smile
За количеството - направих попарка от една филийка и колкото кибритена кутийка, може би, сиренце, предварително обезсолено, разбира се. Но от получено количество дадох 3-4 лъжички като гледах да преобладава сиренцето в тях. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия