въпрос за епилатора?

  • 1 939
  • 23
Здравейте
досега епилатор не съм пробвала.махам си косъмчетата редовно със самобръсначка.Не съм си взела епилатор ,тъй като съм с чувствителна кожа и все си мисля че може да си го купя и така и да си стои.Но въпреки това все по често ме съблазнява мисълта да си взема.
Интересува ме колко дълги трябва да са косъмчетата за да ги махне,колко време след това порастват,ясно ми е че при всеки е индивидуално,но все пак .
Какво ще ме посъветвате Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
След бръснене, ще те боли с епилатор, не че няма да свикнеш, но си трябва време.
За чувствителна кожа не е добра идея или поне не махай всичко с него, знам ли.
Не са ти гладки краката по 4 седмици, както ни убеждават по рекламите.
Виж целия пост
# 2
ами аз говоря за краката само,а колко трябва да са дълги
Виж целия пост
# 3
Не знам какво точно влагаш в понятието чувствителна кожа. Аз ползвам само епилатор са крака , подмишници /тук е най-големия зор след като си се бръснала, но след 2-3 пъти се свиква/, триъгълника само отстрани, не мога с епилатор да го махам целия. Но специално за краката изобщо не трябва да се притесняваш, неприятно е чувство е , но не е толкова болезнено. Аз ги махам на 2-3 седмици, те не никнат на веднъж, така че само пъвия път ще се наложи да търпиш повече болка, после вече е по лесно.Веднага след епилирането ми стават на червени точки, но до другия ден всичко е ок.Не съм имала проблеми с подкожни косми или нещо друго. Така, че опитай, все пак е по малка игра от това да се бръснеш през 2-3 дни. Peace
Виж целия пост
# 4
За дължината - на 4 ден след бръснене би трябвало да ти ги хване всички.
Виж целия пост
# 5
Моят епилатор не хваща съвсем късите примерно.
Ако си ги оставила няколко дни /спомена, че се бръснеш/ по-лесно ще ги махнеш.
Не мога да определя колко дълги трябва да са. Преценяш. Пробваш и така.
Виж целия пост
# 6
a какво мислите за този
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020569
знам че е нео ,но поне за начало
Виж целия пост
# 7
Според мен е по удачно да си купиш един, в който да вложиш някакви пари, не задължително най-скъпия.
Този не мисля, че е добър вариант.


Аз имам този.
Виж целия пост
# 8
Моя е Филипс с 2 степени, около 70 лв се оръсих, но вече 8 години го ползвам безотказно. Peace
Виж целия пост
# 9
"Филипс Сатинел", който ползвам, хваща косъмчета около 5 мм. Особено на по-ниската скорост нямам никакви проблеми. За продължителността на ефекта - ами ежеседмична е процедурата Laughing, но не е тотална. Всяка седмица - каквото е изкласило Mr. Green
Виж целия пост
# 10
ами аз говоря за краката само,а колко трябва да са дълги


Не е задължително да са дълги. Днешните епилатори захващат и къси косми.
Масово жените използват епилатор, но да си видяла лятото жена да си отлежда косми докато пораснат достатъчно за да си използват епилатора?  Wink
Виж целия пост
# 11
На мен пък от епилатора ми стават краката на пъпки,въпреки че се мажа с мляко за тяло след епилация.Затова минавам на коломаска.Най-добре вземи на заем от някоя приятелка и пробвай .
Виж целия пост
# 12
и аз като теб се чудих миналата година за епилатор.отидох  до магазина и си купих така хваления Филипс  с ледена представка-бля бля..(която не съм и ползвала)... и се счупи на 10ят месец.сега си купих браун-този с  лампичката(ама как го обесвам ooooh!хич не им помня заглавията на тези машинки)от които съм по доволна.аз съм "гладка"за поне 2 седмици.
купи си епилатор само ако имаш време да го ползваш и търпиш на болка.инъче най-вероятно ще събира прах в някой шкаф.  bouquet 
Виж целия пост
# 13
Аз вече се замислям дали да не се откажа от проклетия епилатор. Всеки път като си изчистя краката и после имам още работа по тях с пинсета. Еми.............писна ми. Тъпите косъмчета не се показват и след добро ексфолиране. Искрено завиждам на всички, които нямат проблем с подкожните косми. Иначе ползвам BRAUN Silk-epil.
Виж целия пост
# 14
И аз наскоро си купих на Нео за 25 лв от техно маркет.Много съм доволна.Ползвам го и за триъгълника и за подмишниците.Хваща ми косъмчетата дори и ако предния ден съм се бръснала.Преди имах Филипс ама се развали.А и сега мога да кажа че този е по добър нищо че е ефтинийка. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия