Обувки по поръчка?

  • 17 603
  • 6
Аммм, чудех се, дали някой знае къде в София мога да си поръчам да ми направят обувки?
Виж целия пост
# 1
Има едно обущарско ателие в Лозенец на бул. ,,Черни връх".Там правят обувки по поръчка до колкото знам.От цената нямам представа,но обущарите работят много добре по принцип.
Виж целия пост
# 2
Мерси, но може ли малко по-точно? Смисъл, горе-долу между кои пресечки на булеварда се намира.
Виж целия пост
# 3
На Витошка също правят. Пряката не се сещам как се казваше, но ателието се намира срещу магазина на Geox. Като разучиш сподели и с нас. А ти защо искаш обувки по поръчка?
Виж целия пост
# 4
След РУМ ,,Черни връх'',посока НДК е ателието, от дясната страна на булеварда.Има тото, баничарница, фото, един голям цветарски магазин в редичката му. Които могат да ти послужат за ориентир. Дано да ги откриеш лесно! Peace
Виж целия пост
# 5
Правила съм си ботуши по поръчка в едно ателие в пряка на Витошка (мисля, че пряката е Парчевич, в посока от НДК към Цум се пада от ляво, 2-ри или 3-ти магазин, до него има магазин на Andrew's - дано се ориентираш:). Ботушите бяха официални - за зимната ми сватба, и съм много доволна от изработката. Не знам дали са качествени - носих ги само 1 нощ:), но ми бяха удобни. Имат каталози на много марки - Версаче, Диор... и можеш да си избереш модел, а също и те могат да предложат нещо. Много съм доволна от тях, сериозни хора са.
По отношение на цената - бяха около 200-250 лв за високи ботуши от много фина агнешка кожа (един от най-скъпите им материали тогава), т.е. не беше много скъпо, като се има предвид, че са по поръчка.
Виж целия пост
# 6
Мерси, мерси, намерих този на Витошка (delight и secret girl описват едно и също място). Трябват ми за бала, че съм с нестандартни лапички...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия