Aз съм една тийн кака,която не знае как да се справи с 5 годишната си сестра!

  • 2 779
  • 46
  Ако темата не е за тук,много се извинявам Embarassed.Ето накратко моят проблем.Вкъщи сме три деца - аз,на 11г.,сестра ми  и брат ми . Имаме си препирни,но в рамките на нормалното.Напоследък обаче караниците със сестра ми се задълбочиха.Влезе и в главата някаква мания за изказване и почна да изнася пред нашите всичко което правя - каква музика слушам например ooooh!.Аз пък си падам нервна по природа и се дразня много.Не мога "да не й обръщам внимание".И настава един бой и крясъци.Тя наддава разни истерични викове,
от които ми се изправят косите #Crazy.Да,обаче някои път аз също изпадам в истерия.И така всеки ден.Изгубва ни се предишната сестринска връзка,бяхме приятелки newsm45....Мисля,че ревнува от брат ми.Но как да отделя повеч време за нея,като веднага се скарваме ooooh!.Моля ви за съвет как да оправя положението. 
Виж целия пост
# 1
я пак...
Кой на колко г. е?
И ти коя си?
Виж целия пост
# 2
кажи на колко години са за да преценим по-добре Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Пиши си момичето е на 11г. Wink
Виж целия пост
# 4
Пиши си момичето е на 11г. Wink

Тя нека си пише. Ние, освен, че четем и мислим и разсъждаваме  Joy
Виж целия пост
# 5
Нормално момиче в пубертета и две по-малки деца.
Виж целия пост
# 6
Бравос!
За 11 год.девойка си похвално грамотна (повече от голяма част от 20 + и 30 + год.майки) и имаш учудващо самосъзнание newsm78
Разговаряй с родителите си, по-добре!
Виж целия пост
# 7
И какъв е проблемът с музиката, която слушаш?  newsm78

А, последно, на колко години си?  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
И аз нещо не разбрах newsm78
Виж целия пост
# 9
На много голяма ли се мислиш или какво не мога да разбера?
Виж целия пост
# 10
Това ми прилича на "тийн майтап".Ха колко мами ще се "хванат на вьдицата". Joy
Виж целия пост
# 11
 Брат ми е на 3г.,а сестра ми на 5 което си личи от заглавието.
Виж целия пост
# 12
Това ми прилича на "тийн майтап".Ха колко мами ще се "хванат на вьдицата". Joy
И не е майтап!
Виж целия пост
# 13
Бравос!
За 11 год.девойка си похвално грамотна (повече от голяма част от 20 + и 30 + год.майки) и имаш учудващо самосъзнание newsm78
Има бутон проверка правопис!

Разговаряй с родителите си, по-добре!
И аз така смятам, че е най-добре.
Виж целия пост
# 14
Ами нормално е да се карате, и тримата сте още деца- някои съвсем малки, други по-големи, но все пак деца Wink
И понеже от постингите ти си личи, че се имаш за по-голяма отколкото си, да те питам: защо се връзваш на акъла на 5 годишната си сестра? ooooh! (имам дъщеря на 4, така че имам наблюдения и опит Wink) Малките са клюкарчета (и ти си била такава Wink) ако нещо ги впечатли гледат да си го кажат, да го споделят с някой, така че ако ще правиш нещо, което не искаш вашите да знаят гледай да не е пред малката и ще си спестиш няколко караници Simple Smile
И каква такава забранена музика слушаш, я раздуй Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия