пак помощ за подарък :)

  • 706
  • 10
вярно,че много от темите са какъв подарък да изберем за различни поводи,но е нормално-все пак с подаръка искаш да изненадаш,да направиш хубав жест и да дариш радост.
затова и аз да питам..какъв подарък да изберем за кумовете ни на сватбата?има ли някакви традиции или ди е личен избор?
също така подаръкът ни трябва да е съобразен и с това,че те са двойка,но не се женени и не живеят заедно..
какъв подарък мислите,че е подходящ?давайте идейки,моля ви!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Може би някакво бижу от 2 части и всеки да запази едната  newsm78 Както имаше преди едни сърчица, които се разделяха на две, но това е доста тийнейджърско - но може да има нещо подобно в по-"отраснал" вариант.
Виж целия пост
# 2
Защо не ги попиташ какво искат? Ние така направихме.
Виж целия пост
# 3
Можете да им подарите уикенд някъде  Simple Smile, а може и заедно с тях да отидете  Wink
Виж целия пост
# 4
След като не живеят заедно подаръка не трябва да е за домакинство, а за тях си.

Бижта за двамата - трябва да им знаете вкуса и дали например мъжа носи бижута /например брат ми и баща ми не носят/
 Уикенд - добра идея
Може да им подарите  СПА процедури или два различини подаръка за всеки нещо лично.
Виж целия пост
# 5
Ние направихме така - разбрахме се с кумовете двете семейства да си купим нещо, което ни харесва и на сватбата просто да си ги разменим. Така ние си взехме голяяям куфар, който те ни подариха, а те си взеха... някакъв уред май беше, който ние им подарихме.
Виж целия пост
# 6
Една приятелка бяха подарили на кумовете си,които също не са семейство ковчедже , като вътре бяха сложили пари, но на монети по 1 лев. Едва ли не като жълтици. Лично на мен това много ми хареса, оригинално е! Wink
Виж целия пост
# 7
Не е лоша идея някаква техника - остава хубав и дълготраен практичен подарък.
Плазмен телевизор Стерео уредба ДВД Домашна техника и т.н.
Виж целия пост
# 8
Не е лоша идея някаква техника - остава хубав и дълготраен практичен подарък.
Плазмен телевизор Стерео уредба ДВД Домашна техника и т.н.
Но хората не живеят заедно - как ще ги поделят?!?
Виж целия пост
# 9
Часовници.Ако намерите еднакви - мъжки и дамски вариант - още по-добре. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Можете да им подарите уикенд някъде  Simple Smile, а може и заедно с тях да отидете  Wink
Мисля че това е най-оригинално... например някъде някаква почивка на хубаво място и така... това е най-добрия вариант  smile3503 smile3503 smile3503
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия