Изобщо има ли 10 месечни, които спят непробудно нощем?

  • 2 960
  • 95
Или поне в повечето нощи да не се будят, щото едва ли е възможно съвсем пък никога да не ревнат през нощта поне веднъж. Моите примерно отдавна не ядат, ама я от зъби, я от хрема, я не знам и аз от какво, но нощем се будят по 10 пъти поне всеки. Теди става в леглото и бреца като магаре докато не го вземеш и приспиш отново. А Ева пищи без да се буди, понякога млъква от самосебе си, понякога трябва да я взема.
Та има ли непробудно спящи бебоци на възраст примерно 6 - 12 месеца, които не се будят нито за ядене, нито поради други причини?
Виж целия пост
# 1
чувала съм че има такива бебета, но те пък през деня не мигват въобще. и моето Иве все за нещо ще се разбуди- я за биба, а за нещо друго. мляко отдавна е ядем, но тя си се буди, неспокойна е, върти се. има вечери, в които не мръдва и си спим до 6 ч., но като цяло се разбужда за по нещо. и около мен всички майки се оплакват че децата им се будят.
Виж целия пост
# 2
Ами има,ама само в приказките.... Наш Дарин е същия - събужда се с рев и иска сок
Виж целия пост
# 3
Сина ми спи спеше от 21:00 до 8:00 сутринта след като навърши 3 мес.Не съм усетила колики и т.н., може да се каже че бях голяма късметлийка  Simple Smile Да ама бях...Сега пак си спи вечер, но през деня е чудо просто  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Да, има.
Дъщеря ми на 4 месеца имаше изграден режим и спеше по цяла нощ. Така беше до към годинката, след което започна да се буди всяка нощ по няколко пъти. До третата си година направо ни разказа играта.
Виж целия пост
# 5
Сина ми спи спеше от 21:00 до 8:00 сутринта след като навърши 3 мес........
И досега е така,дори и да се случи да се събуди през нощта(то е инцидентно),си заспива пак веднага Hug
Виж целия пост
# 6
Има, мойте и двете са доста поспаливи  Grinning
С малката, имахме само две-три нощи, с пробуждане. Вече е на 1г и 9м., и продължава с добрия сън  Praynig
Не зная тайната,
 късмет  Hug
Виж целия пост
# 7
Моето моменце още от към 2 месечен махна нощните хранения и спи непробудно до към 6-7ч. сутрин. Буди се рядко, само се размрънква, давам бибата и заспива пак. През деня също си дремва 3-4 пъти по час, но рядко повече.
 Но пък още нямаме зъби..... и не знам как ще е като почнат по-настойчиво да избиват. Thinking
Виж целия пост
# 8
Ние сме на 10 месеца и от както се е родила е нямало нощ в която да не се събуди. Shocked
Виж целия пост
# 9
Моят синковец се будеше всяка нощ поне по веднъж с рев до към 10 месеца и половина, случвало се е и по 7-8 пъти да го прави. По това време отказах нощното кърмене. Имаше 2-3 критични нощи и след това дори и да се будеше, много лесно си заспиваше сам, рядко ми се налага да го приспивам, а дори и  да се налага запявам "Зайченцето бяло" и на втората строфа е вече заспал отново.
Дано и занапред да е така.
Виж целия пост
# 10
На 10-месеца и моето беше будещо се през нощта, веднъж или два пъти за кърмене. На година и 2-3 месеца спря да се буди.
Успех и на теб!  Peace
Виж целия пост
# 11
Ами има,ама само в приказките....
И по филмите  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
Има,ние сме на 9 месеца и спим непробудно от 21ч.до7.00ч.Имаше един период с пробуждания,но беше кратък.През деня спи два пъти по 2 часа.
Виж целия пост
# 13
Още нямаме 10 месеца. Буди се на всеки час. Едвам издържам вече Sick #Crazy
Виж целия пост
# 14
Дъщеря ми като беше на тази възраст спеше почти непробудно през нощта,но през деня предремваше по 30-40 минути веднъж,два пъти на ден.Много трудно заспиваше през деня.Сега,когато е вече на 2 г. спи и през деня по един,понякога и по два часа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия