Помощ за избор на рутер ?

  • 2 563
  • 19
 Заменихме си стария компютър с лаптоп и сега дилемата е какъв рутер да си купим за безжична връзка и който да не струва майка си и баща си. Четох,гледах ,но искам мнения и споделен опит за марка ,модел ....,а и много искам да зарадвам едно слънце за именния му ден .....
Виж целия пост
# 1
Каква сума си заделила, има рутерчета за 50-60лв (китайски) и такива за 150лв.
Вкъщи сме с D-link 8-портов+ антена за безжичен, гигабитов, много добро съотношение цена/качетсво мисля беше около 80-100лв преди 2 години е купуван, сега сигурно е по-евтин.
Разгледай офертите на JarComputers или Reset.
Виж целия пост
# 2
 Grinning Безжичен на Belkin,виж в техномаркет Европа,миналия месец беше на промоция заедно с безжична карта за 78 лева.Перфектно лови,ние сме 5 човека в къщи с 5 компютъра,D-link  и Netgear не се справиха.
Виж целия пост
# 3
Нашият е такъв Доволни сме
Виж целия пост
# 4
И нашият в службата е като на сисе_то. Ползваме го вече няколко години. Понякога се случва да забива и трябва да се рестартира, но ние сме много маймуни на клона.
Виж целия пост
# 5
Нашият е такъв http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=237_408_410_415& … products_id=15600
Виж целия пост
# 6
Нашият е такъв Доволни сме

Най-добрият избор.
Преди да вземем този имахме и други, но този рутер просто е наистина най-доброто.
Виж целия пост
# 7
Linksys Wireless-G Router WRT54GR цък инфо  Wink
Виж целия пост
# 8
Искам да задам един лаишки вероятно въпрос. Тъй като Интернетът ни е към една локална мрежа, ако включим рутер дали ще бъдат засечени повече компютри при доставчика. Не знам дали стана ясно, но IP на връзката ли се регистрира или на компютъра newsm78.
Виж целия пост
# 9

И нашият. Сега купих и Linksys WRT160N.
Ива-с, при нас не се отрази на цената.
Виж целия пост
# 10
И аз да се запиша да прочета мненията Ви, че ми омръзна вече да размотавам 10-метров кабел из стаите. Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
бтк не даваха ли безжичен рутер???
Виж целия пост
# 12
И аз да попитам - какво трябва да купя за безжична връзка, при условие, че интернетът ми е към БТК и съм с лаптоп?
Виж целия пост
# 13
И аз да попитам - какво трябва да купя за безжична връзка, при условие, че интернетът ми е към БТК и съм с лаптоп?

обади им се , имаха такава промоция преди време.
Виж целия пост
# 14
При търсенето на рутер бих гледал 3 неща:
1. Да има опция да увеличава TTL-а (това е нещо като "живот" на пакетите информация които текат през мрежата - ако доставчика ви го е намалил умишлено и рутера ви не може да го увеличи - пакетите ще "умират" в него и няма да стигат до PC-то ви). В рутерите на Linksys с Linux може да се сложи нов firmware с такава опция, а и много други.
2. Да има достатъчно добър обхват (не става дума да купувате рутер който да "огрее" целия квартал, но поне да може през две-три стени да "пробива".
3. Да поддържа N стандарта - той е по-бърз и е с по-голям обхват (естествено и PC-то трябва да го поддържа).

Успех Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия