Бяло кожено яке

  • 12 280
  • 24
Здравейте,
купих си бяло яке от изкуствена кожа,
но понеже я бяло леко се поизцапа и като го търкам с мокра кърпа посинява и после се оправя като изсъхне, но не се чисти.
Някой имал ли е такова яке и как го е почиствал?На етикета пише че може да се пусне в пералня ама си мисля че центрофугата ще го довърши..
Виж целия пост
# 1
Може би трябваше на химическо да го занесеш - там предполагам си имат специални препарати за кожа.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
ООООООООО аз ако бях в кофата го оставам, ако беше от естествена кожа щях да го пребоядисам!
Виж целия пост
# 3
Аз имам бяло кожено якенце от изкуствена кожа и го изпрах в пералнята на вълна и се изпра страхотно стана като ново а беше се доста позацапало на ръкавите
Виж целия пост
# 4
 Shocked Какво съвпадение.
Днес сутринта се опитах да изчистя бялото си яке от естествена кожа с гъба и то посиня. Помислих че е станала някаква реакция между гъбата и кожата и го изнесох на закачалка на терасата. Нз дали синьото ще се махне и недоумявам защо така се получи, но мисля да си го занеса на химическо направо.
Виж целия пост
# 5
Kasidy, ще може ли да споделиш резултата от химическото чистене..
Виж целия пост
# 6
Kasidy, ще може ли да споделиш резултата от химическото чистене..
Като се наканя да го занеса. честно казано съм го заключила в един гардероб и не го и поглеждам. Толкова лесно се мърси, че не е истина.
Аз резултата ще го споделя, но едва ли ще ти е от полза защото едното е от естествена кожа, а другото от изкуствена...
Виж целия пост
# 7
Преди години имах бяло кожено яке/и то от изкуствена кожа/...беше много хубаво, но уви много лесно се цапаше ooooh! кога успявах да го изчистя, кога не...в крайна сметка замина в кофата.
Пробвай да го изчистиш със спирт. Peace
Виж целия пост
# 8
И аз имам бяло кожено яке  Shocked
Посиня всъщност мен ми бие на сиво  Rolling Eyes
Ами с времето изсветля ама не се махна оцветенето. Пера го с сапун и хладка вода.
Чистила съм го и със спирт  Embarassed
Нося го от 4 години нищо му няма освен оцветенето де ама не се вижда много  Tired
Виж целия пост
# 9
Ами с времето изсветля ама не се махна оцветенето.
Искаш да кажеш, че синьото си остава Shocked? Надявах се като се прибера да е изсветляло седейки на простора...
Виж целия пост
# 10
И аз имам бяло кожено яке от естествена кожа. Чистя го със сапунена вода и нямам проблеми.
Момичета, да не го търкате със зелената част на гъбата, че се боядисва?  newsm78
Виж целия пост
# 11
Момичета, да не го търкате със зелената част на гъбата, че се боядисва?  newsm78
Аз тръкнах в началото, признавам. Но няма да е от това защото останалата част я почистих с другата страна на гъбата и стана пак същото.
Виж целия пост
# 12
Момичета, ако е от изкуствена кожа не го давайте на химическо чистене.
Миналата година една приятелка даде нейното и и го върнаха цялото нацепено.
Виж целия пост
# 13
Аз моето бяло яке от естествена кожа го чистя с мокри кърпички за кожени изделия. Става много бързо и лесно  Peace Почистват перфектно. На опаковката пише, че са подходящи и за изкуствена кожа.
Виж целия пост
# 14
Ами с времето изсветля ама не се махна оцветенето.
Искаш да кажеш, че синьото си остава Shocked? Надявах се като се прибера да е изсветляло седейки на простора...

Аз все още имам оцветено верно не е много ама..  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия