Подарък за новородено

  • 2 933
  • 51
Здравейте мами,
довечера ще ходя на гости при новороденото ми комашинче/на 25 дни е/
Дайте идея какво да му взема за подарък.
Подаръка на майката ли се дава или се оставя на малкото
Виж целия пост
# 1
Попитай родителите от какво имат нужда, защото обикновено новороденото бебче събира куп ненужни неща, които никога не влизат в употреба- като дрешки например.
Виж целия пост
# 2
Зависи какви са ти финансовите възможности за подарък.
Виж целия пост
# 3
можеш да купиш всичко.Моят съвет е да не подаряваш дрехи, защото преди теб вече сигурно са насъбрали един чувал такива.Обикновено всеки подарява точно това.По- добре вземи нещо , което ще им влезе в употреба- примерно комплект хавлийки, шишета, козметика или нещо такова.Всъщност каквото и да купиш - ще радост за майката, тъй като бебо е далеч от тези неща още Peace
 Hug
Виж целия пост
# 4
Попитай родителите от какво имат нужда, защото обикновено новороденото бебче събира куп ненужни неща, които никога не влизат в употреба- като дрешки например.
Ами аз като ги питам те казват че няма нужда от нищо но на мен не ми е удобно така да отида
Виж целия пост
# 5
Мисля да купя шише, някаква дрънкалка и примерно едно лигавче.Дали е достатъчно
Виж целия пост
# 6
Тогава купи играчка, която със сигурност след време ще се ползва.
А дали е достатъчно- важното е да е от сърце. Peace
Виж целия пост
# 7
Дрънкалка е добра идея  Peace
Виж целия пост
# 8
ами скоро и ние ще ходим на бебе.. и аз си мисля някой талон за подарък да им дам на определена стойност, а те да отидат и да си изберат нещо...
Виж целия пост
# 9
Знам, че на родилката се носи нещо сладко.
За бебето може и гризалка за зъбките, нищо че е рано още за такова нещо.
Виж целия пост
# 10
След като казват, че нямат нужда от нищо, тогава вземи играчки на детенцето. Винаги ще влязат в употреба.
Талона за подарък също е добра идея.
Виж целия пост
# 11
Дрънкалка, шишета, термометърче за вода, комплект бебешка козметика, ако ти го позволяват финансовите възможности - вземи активна гимнастика - не от пластмасовите, а от тези дето са като одеалце - моето пиленце от 1 месец се заглеждаше по играчките. Хавлийка също е добра идея, несесер за рязане на нокти, шишета, биберони, списъкът е безкраен. Може и диск с детски песнички - децата много се залушват по песничките.
Виж целия пост
# 12
Купих:
-боди
-чорапки
-лигавче
-шише/на него пише 0-6м./
-дрънкалка във вид на животинка

Надявам се да е достатъчно.

На майката ще подаря сладичко-примерно кутия бонбони

Става ли така мами да не се изложи кумата на бебо/и кумът де/  ylinfant newsm30
Виж целия пост
# 13
Напълно нормално  Peace Ще влязат в употреба  Wink
Виж целия пост
# 14
Бебефон - изключително потребна и дългоползваща се вещ! Wink
Все пак попитай родителите от какво имат нужда (за да не им станат 2...  Party)

П.С. сега видях, че вече си напазарувала... Много стандартни неща си избрала, а и дрешките за новородено бързо омаляват, бих се спряла на по - голям размер, ако подарявах изобщо дрехи. А за майкат по - добре занеси цвете, а не бонбони, защото ако кърми така или иначе не бива да яде шоколад. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия