Защо спират от производство..

  • 2 376
  • 18
..рол-ончето със зелената капачка на Виши? Вече в две теми чета за това, но никой не знае подробности.
Истина ли е? Да не би да се е оказал вреден нещо.. Кажете, че веднъж да си харесам нещо и то изчезва от пазара. Laughing
И дайте идеи за заместители.
Виж целия пост
# 1
Аз незнам дали го спират от производство, но като заместител бих ти препоръчала стика на Roc.
Виж целия пост
# 2
Не знаят защо или не ги осведомяват там където съм търсила. Вземи си бялата капачка. Много е хубав. Не ми се вярва да има кой знае каква разлика. Дори и да намериш зелена капачка не го вземай, казаха ми че са стари.
Виж целия пост
# 3
Заместител SVR ролка, за сега съм доволна, ползвам от 2 дни  Laughing
Виж целия пост
# 4
немога да повярвам аз си я взех преди около месец и съм страшно доволна
Виж целия пост
# 5
Ролката на Vichy със зелената капачка се предлагаше С мирис и БЕЗ мирис.
Спират от производство тази С мирис. Другата ще си я има,но тя няма мирис!  Wink


Виж целия пост
# 6
Цитат
Заместител SVR ролка, за сега съм доволна, ползвам от 2 дни 


Подкрепям.
Антиалергична,не спира изпотяването,но предпазва от появата на миризма,не остава следи по дрехите,дълго действие.
Ползвам я от 1 година.
Виж целия пост
# 7
AVENE ролка, аз съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 8
Аз преди седмица си купих ролката със зелената капачка и тогава все още я имаше на много места, явно тези дни е почнала да изчезва от пазара.

Дано инфото на Vanenceto да е вярно и да спират само ролката с мирис.
Не искам да я сменям с друга ролка, обичам си тази със зелената капачка.  Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
А каква й беше цената на зелената ролка?
Виж целия пост
# 10
около 13-14 лв. Аз не съм доволна. При условие, че трябва да спира изпотяването за 48 часа newsm78 Никакъв ефект при мен
Виж целия пост
# 11
Иля, ще ми пращаш колети усещам.. Joy
Дано спират ароматизираната, тя и без това е по-гадна за мен.
А ролката е незаменима за мен, тествах я на 30 градуса днес. Laughing
Виж целия пост
# 12
Може би затова в съседната тема за рол оните имаше спор кой има обоняние и кой го е загубил незнайно къде и как  Joy
Аз също си взех зелената капачка на Виши (по препоръки на Камамбер, а и на други момичета) и е без мирис... Мирише на ролка  Mr. Green
Не е стара, до колкото си спомням по инфото как се разчитат кодовете на Виши за производство, трябва да е пусната в производство през 2008-ма година...

А конкретно по заглавието на темата, искам и аз да попитам, защо спряха от производство:
*френските кифли;
*шампоана на Нютро Робъртс с пшенични кълнове;
*сапуна на Нютро Робъртс с виолетки;
*и много други работи, за които сега не се сещам.... Общо взето спират това, което аз харесвам...  Confused
Виж целия пост
# 13
А защо спряха Нутриложи 2 на Виши? А Ъндърграунд на Жил Сандер? .... и т.н.  Confused
Виж целия пост
# 14
искам и аз да попитам, защо спряха от производство:
*френските кифли;
*шампоана на Нютро Робъртс с пшенични кълнове;
*сапуна на Нютро Робъртс с виолетки;
*и много други работи, за които сега не се сещам.... Общо взето спират това, което аз харесвам...  Confused
Кафе, това си е чист заговор срещу теб Joy
Но и аз съм забелязала подобна тенденция. Като започне нещо много да се харесва и търси  изведнъж изчезва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия