С коя бременност качихте повече кг?

  • 3 096
  • 85
днеска в градинката всички майки с 2 деца твърдяха, че с 2-рата бременност са качили по малко истина ли е?
Аз не виждам логика.
Имам едно дете и не мога да преценя по мене Peace
Виж целия пост
# 1
С първата качих повече, но стартовите килограми при втората бяха повече, отколкото при първата, та на финала свърших с едни и същи килограми.  Tired
Виж целия пост
# 2
С втората.
Виж целия пост
# 3
Качих едни и същи килограми и дввете бременности (отговорът липсва в анкетата)  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
И аз съм бременна за втори път и след няколко дена влизам в деветия месец.До сега съм качила 10 килограма,а при първата ми бременност бях качила 30 общо.До края на деветия сигурно ще сложа още едно две килца отгоре,така че разликата поне при мен е огромна.
Виж целия пост
# 5
Е добре де ама на какво се дължи това, че с 2-рата се качва по-малко, след резултата на 1-вата повече се внимава ли?
Виж целия пост
# 6
Качих едни и същи килограми и дввете бременности (отговорът липсва в анкетата)  Simple Smile
За тебе сложих сега гласувай моля Hug
Виж целия пост
# 7
И с двете бременности, качих почти еднакви килограми. И при двете, старта ми беше от 46кг. и завършиха 1- та 70кг.  2 -та 69кг.   Това е.
Според мен, много зависи дали ще има някакви бонуси  към бременността. Wink Grinning Аз, не съм имала и с двете, и то си пролича. Laughing
Виж целия пост
# 8
С първата 25, с втората 13....
Виж целия пост
# 9
Еднакво ли се хранихте, спазвахте ли диети с 2-та, с една дума на какво се дълви качването на по -малко кг?
Виж целия пост
# 10
Мен също ме вълнува този?не 4е сега съм бременна,но ....за другийа път Laughingсъс сина ми ка4их 20 кг,смятам 4е са много...4увала съм оба4е ,4е след 2рото дете по- трудно се сваляли кг.това разбира се е строго индивидуално....6те ми се с 2рото живот и здраве да са по малко
Виж целия пост
# 11
С втората качих по-малко, но останах по-дебела, затова гласувах с втора опция. Confused
Виж целия пост
# 12
Мирела дискриминирала си многодетните майки  Crossing Arms
А иначе по темата- с всяка следваща, за съжаление все повече! Хубавото е че си ги свалям после, иначе щях да се търкалям вече! Joy
Виж целия пост
# 13
 С втората качих повече,а стартовите килограми с нея бяха по-малко. ooooh!
Виж целия пост
# 14
При мен наистина беше така-първата бременност качих 30кг , а втората 12  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия