Фризьор Бургас - координати !

  • 179 823
  • 758
Момичета дайте ми някой кадърен фризьор за Бургас,че ми писна от некадърници.
Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Мога да ти препоръчам Явор , добре работи ,както  Ивелина от фр. салон "ИВ" - ако искаш пиши ми на ЛС мога да ти пратя координати.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за отговора,но за Ивелина от Ив имам по-различно мнение. Peace
Виж целия пост
# 3
От "скъпите" най-много ми харесва творчеството на Слава. Simple Smile
Незнам ти какъв търсиш, освен, че искаш да е кадърен? Simple Smile
Виж целия пост
# 4
 palavata_monahinq ,абе то при Слава трябва да си запиша час месец по-рано май  newsm78
Трябва ми фризьор който да ме разбере точно какво искам и да го направи.Нищо друго.Става въпрос за подстрижка. Peace

Благодаря за мнението ти !   bouquet
Виж целия пост
# 5
palavata_monahinq ,абе то при Слава трябва да си запиша час месец по-рано май  newsm78
Трябва ми фризьор който да ме разбере точно какво искам и да го направи.Нищо друго.Става въпрос за подстрижка. Peace

Благодаря за мнението ти !   bouquet
Трябва, защото при нея въпреки високите за мен цени винаги е заето. Simple Smile
Но определено смятам, че си разбира от работата. Имам приятелки, които ходят от години при нея и са я сменяли за други временно ( например Ангел, Дияна )  не са оставали доволни и пак се връщат при нейните услуги. Simple Smile
То малко, като реклама стана вече. Simple Smile Ама добра е жената. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Благодаря ти мила !  Peace
Ще очаквам още мнения,дано се включат и други момичета. Grinning
Виж целия пост
# 7
Аз съм с две ръце за Nadejdica!  Peace
Виж целия пост
# 8
Малко не по темата... извинявам се, но къде се намира този Ангел???
Виж целия пост
# 9
Аз съм с две ръце за Nadejdica!  Peace

Това къде е ? Координати ако обичаш би ли дала?   bouquet

Малко не по темата... извинявам се, но къде се намира този Ангел???

Не му знам координатите,но някой може да ги напише. Peace
Виж целия пост
# 10
Ето профила й: http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=4161

Най-добре й пиши ЛС!




Не знам дали това не е забранено от правилата на форума...
Виж целия пост
# 11
Мимита   bouquet
Виж целия пост
# 12
Напълно подкрепям palavata_monahinq. PeaceИ за мен Слава е най-добрата.Страхотен професионалист.От години ходя само при нея и съм супер доволна.Вярно е,че има мнго клиенти,но в рамките на една седмица мисля,че ще се уредиш с час.
Виж целия пост
# 13
Малко не по темата... извинявам се, но къде се намира този Ангел???
На ул. "Оборище", но незнам кой номер точно. Горе-долу се пада преди ъгъла на "Оборище" и "Кирил и Методий", точно преди солариумите.
Днес минах оттам, човекът пак само стои, а асистентките му работят.
Виж целия пост
# 14
Здравейте тъкмо мислех да пусна една темичка за фризьор в Бургас и тя хоп пусната smile3501Аз съм от Благоевград но живот и здраве ще идвам в Бургас на сватба,та ми трябва фризьор да ми направи прическа.Кажете ми координати на тази Слава и колко скъпо разбирате за скъпо да речем аз давам около 50 лева тук за вечерна прическа.В този салон където работи тази фризьорка имали и добра маникюристка ако евентуално ми се развали покритието на ноктите?А гримьор,който да работи с по-добър клас козметика от максфактор или лореал?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия