За захранването на кърмаче

  • 592
  • 3
Здравейте, отдавна не съм писала, минахме през какми ли не етаписвързани с кърменето и благодарение на форума на 7 месеца сме още продължаваме да се кърмим и дай боже и след година още да сме така! Минахме през притеснения за това стига ли кърмата, неакане и пр... Всичко мина и отмина, само кърменето ни остана Grinning
СЕга започнахме да се захранваме, дотук съм въвела каши - оризова и пълнозърнеста и от зеленчуците . морков, картов, тиква, следват тиквички и броколи.
Искам да питам кърмещите и захранили вече мами в какъв ред въведохте зеленчуците и комбинациите от тях. Затруднявам се с избора на пюрета. Започнах с Хип, но след гореизброените се оказва че всичко друго съдържа млечен протеин, сега взех броколи на Гербер, но не намирам други комбинации за захранване с по 1 или 2 компонента, започват едни миксове, които са с поне 5-6 съставки. Затова ме интересума много вашия опит и последователността на въведените храни, както и кои марки храни и защо ги предпочитахте.
Също така мамите от Младост 1 а и останалите Младости - от кои магазини пазарувате? Аз намерих магазинче, в което уж има доста пюрета, но се оказва че все са по 1-2 бурканчета в наличност! Въобще не само в Младост а къде в Сф могат да се намерят достатъчно и разнообразни пюрета в наличност? Благодаря на всички за споделените мнения, мисля че и за останалите мами ще е полезно!
Виж целия пост
# 1
Габи, ако искаш мога да ти пратя моята схема как съм захранвала, пиши ми на личния. Използвах пюрета на Гербер, Хипп и Бебевита.
Виж целия пост
# 2
   Аз захраних и продължавам, точно по същия ред, както и ти, gabi , но с домашно приготвени зеленчуци. Тук в Испания, освен че НЯМА еднокомпонентни, се препоръчват пюрета приготвени в къщи. Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276538.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия