Трънче/трескичка се е забила в дланта на сина ми

  • 6 294
  • 5
Моля,ако някой знае как да извадя трънче, забило се  в дланта на малкия, да ми помогне!

Опитах с игличка, ама не успях! ConfusedМай само го забих по-навътре Sad
Влади се оплаква,че го боли?
Да го водя ли утре при личната?
Освен това от утре ще го оставяме за 3 дни у баба му, а ние с баща му ще сме в чужбина и ми е съвсем притеснено, че и баба му се шашка за всяко нещо Confused
Има ли вероятност,ако не се извади, да се възпали ръчичката?
А по естествен път дали ще излезе само?
Виж целия пост
# 1
Освен с игла не знам друг начин за вадене на трескичка. Но щом не си успяла да я извадиш може би е по-добре да го заведеш на лекар, за да не му се възпали ръчичката.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за отговора , tania  28!
Ще изчакам до утре и ще реша какво ще правим
Виж целия пост
# 3
В домашни условия знам само с игла, но е много неприятна процедура.
Заведи детето на лекар. Възможно е да се възпали мястото. Поне промий с някакъв дезинфектант, напр. виранол или кислородна вода.
Виж целия пост
# 4
и аз знам,че само с игла се вади трънче  Peace за друг начин не се сещам  Thinking
Виж целия пост
# 5
В къщи когато се случи, действам с игла.. Ама за малко дете  Rolling Eyes зор ще е, като знам че моята дъщеря е много страхлива и дори с памук не дава да я мажа, когато се наложи.
На мъжът ми се беше забила треска скоро, не можахме да я извадим сами и ходихме на хирург. Той го обезболи с лидокаин и бързо-бързо извади треската, беше се начупила от нашите опити да я извадим с игла  Confused
Аз бих завела детето на лекар, да го погледне. Дано да си извадила треската, но ако не си - може и да му се възпали. Успех  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия