Яйца от пъдпъдък

  • 7 618
  • 27
Здравейте момичета, вече втора година искам да боядисам за Великден и те все изчезват 1-2 седмици преди празника. Някой да е виждал тези дни по магазините в София?
Виж целия пост
# 1
Още не съм ходила за яйца, но утре ще ходя и ще проверя, че и аз искам Peace Никога не съм варила такива яйца. Има ли нещо специфично при тях при варенето им, че да не се напукат /счупят, за да могат да се боядисат newsm78
Виж целия пост
# 2
Във Варна също изчезват преди празника и затова си купувам по - раничко, като следя срока на годност разбира се. Моите са вече "строени" в хладилника и чакат... easter Стават много красиви, по - късно ще сложа снимка.
Виж целия пост
# 3
Варят се като обикновените яйца и поне при мен въобще не се счупиха , а стават много хубави , но няма по магазините за съжаление ....
иначе и аз мислех по рано да взема, но само си мислех и сега търся ама няма..... Cry
Виж целия пост
# 4
Аз също вече втора година не откривам от тези прекрасни яйчица  SobПреди две години боядисвах и станаха перфектни  jumpuuПроверих днес в "BILLA" и "Фантастико",но няма newsm29Моля,ви,ако някой знае къде има нека да ни насочи twin_neutralБлагодаря ви,предварително  bouquet
Виж целия пост
# 5
И защо боядисвате за Великден такива миниатюрни, петнисти яйчица? И как се чукате с тях после?  Thinking
Виж целия пост
# 6
И защо боядисвате за Великден такива миниатюрни, петнисти яйчица? И как се чукате с тях после?  Thinking

Защото са много ефектни. Чукаме се както с големите и е много забавно. Стоят много красиво в зелена салата например  Peace При мен миналата година станаха с по - наситени и свежи цветове от кокошите яйца, въпреки че ги боядисвах в същата боя.
Виж целия пост
# 7
Ясно  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Стават много хубави и децата най-много на тях се радват, но няма в нито един магазин около нас. Cry
Виж целия пост
# 9
Използвам темата да задам един въпрос.Една приятелка ми беше казала,че били много силни тези яйца и не се давали на малки деца за да не предизвикат алергии.Ако знаете нищо по въпроса моля споделете .Много ми харесват ,но ме е страх да ги купувам.
Виж целия пост
# 10
Здравейте момичета, вече втора година искам да боядисам за Великден и те все изчезват 1-2 седмици преди празника. Някой да е виждал тези дни по магазините в София?
вчера купих от Фантастико в Красна поляна.
Виж целия пост
# 11
Блонди , тези са от 2007.

Виж целия пост
# 12
И защо боядисвате за Великден такива миниатюрни, петнисти яйчица? И как се чукате с тях после?  Thinking

Защото са много ефектни. Чукаме се както с големите и е много забавно. Стоят много красиво в зелена салата например  Peace При мен миналата година станаха с по - наситени и свежи цветове от кокошите яйца, въпреки че ги боядисвах в същата боя.
newsm10
Виж целия пост
# 13
в петък си купих от била на опълченска,днес не съм ходила още,но по-късно ще ходя и  ще проверя, в неделя имаше в Метро
Виж целия пост
# 14
в петък си купих от била на опълченска,днес не съм ходила още,но по-късно ще ходя и  ще проверя, в неделя имаше в Метро
Благодаря ти HugДнес ще отида да проверя в "Била" на "Опълченска".Аз вчера ходих в тази на "Славия" и нямаше CryАко има довечера ще докладвам  yes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия