Призив от РУСЕ - не ходете при д-р Пейкова!

  • 1 435
  • 5
Здр. момичета от Русе. Напоследък започнах много да се бунтувам срещу всички, които искат да ме прекарат по който и да бъде параграф. Ядосах се, защото докато кърмех ми продадоха ваг. свещички с изтекъл срок. Нали съм добра душа и касови бележки не искам, та за това аз съм си виновна. Та съвсем случайно след 3 или 4 употребена случайно загледах срока - беше изтекъл с 2 месеца. Много се ядосах, а още повече уплаших, защото си кърмех детето, но слава Богу нищо не ни стана. Та отивам и с тих тон обеснявам, а ми казаха, че не било така, а и можело да се случи. Как така може, та нали това е аптека, лекарство, но на всичкото отгоре е и на бившия областен(вече е закрита на Хан Крум беше, с/у м-н Феникс). Аз пак обеснявам да си видят заявката, че съм видяла от къде са взети и че е била последна опаковка, да погледнат, че цената е написана със същият почерк и маркер. Те упорити, но аз се ядосах, едно, че бях дала 12лв., и клиенти почнаха да влизат. Обясних, че отивам в ХЕИ и че са длъжни да  си проверяват сроковете. Вкрая на краищата, след като и аптекарката и шефката по телефона каза, че не са продавали такова нещо ми върнаха поне парите. И още ме успокоиха, че срокът бил с поне месец отгоре  newsm78 Да не говорим за стари колбаси, нелюбезни продавачки и администраторки и разни други служители, магазинерки слагали насипни сладки с ръка току-що редила картофи. Та да се върна на д-р Пейкова, че много се отплеснах.
  Започвам с това, че уважавам труда на всички хора - професиите им, труда положен за я извършват, а и хората като личности. Това е лично мое мнение и всеки може да ме опровергае. Първият път, когато отидох при д-р Пейкова, бе че нямах цикъл. Имах няколко съмнения, но не знаех какво точно е - дали от нерви, преди съм имала и поли-кистозни яйчници, а можеше и да е нещо много чудесно. Така се и оказа. Разбирам, че 1 гинеколог има безброй пациенти и е претръпнал, но немога да си обясня как не можеш да се поставиш на мястото на пациента и от поне любезност да станеш съпричастен с радостта му. Започвам с това, че ме накараха да си платя изследванията, които са абсолютно безплатни за бременни. Ще продължа с това, че ако не се престрашиш да попиташ за нещо, няма и да ти кажат нищо. На мен ми беше 1-ва бременност и дори не знаех какво да питам. Купих си книжка да се информирам. То книжките са хубаво нещо, но друго е доктор да ти каже, обясни. Нали затова отиваш там. А, да не ви разправям колко упреци отнесох от мъжа ми, че нищо не съм я питала, защо не съм и казала да ме види на видеозон!?Незаинтересована и други подобни. А да не ви казвам, че седмица по-рано на негов приятел жената показва снимка на мъника от ехографа. Та се сетете колко ми беше мъчно и тягостно. Дори май ме обеди, че аз съм си виновна. Но не бих посмяла да кажа на някой как да си гледа работата, да не говорим за доктор, а още повече и този, от които зависи и детето ми. И така със свито сърце след 2 месеца при д.р Пейкова започнах да си търся нов гинеколог.При нея те теглят, мерят и кръвно. Тя не е от тези гинеколози, които противно на здравната каса те гледат всеки път на видеозон. Изместих се при д-р Шишкова и тя каза, че за да е и тя спокойна си гледа всеки път. Малко хвалби за д.р Шишкова. Наистина много хора има, но чак съм се чудила как сред всичката навалица намира сили да ти се усмихне, да ти каже: " Ей,вйж, бебчо ти маха!", "Видя ли го как се прозя?" Не можех ясно да различа кое къде е на мъничето, но пък ми стана тъй приятно.  И така, виждайки в последствие познати и непознати, докато чакаш пред някой доктор  се оказа, че не само аз съм си страдала от д.р Пейкова. Оказа се, че най-често д-р Георгиев, с/у п-ка альоша, като най-близо до нея е приютявал разстроени пациентки на д-р Пейкова. Та човека и видео запис правел и татковците да видят, че нали ги е срам да ходят с мамите. Laughing И така, споделих ви моите преживявания, сигурно и оттегчих. Целувки на всички. И успех на всички бъдещи мами Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Мен също ми следи бременността д-р Пейкова и съм със същотот мнение за нея. Може да е голям специалист, но явно като отиваш в консултациите и по здравната каса се държи така сякъси предмет. Добре поне че акушерката й е свястна че поне тя обяснява. Слава на Богу че нямах проблемна бременност иначе не знам. На видеозон ме е гледала всичко на всичко 2 пъти, един като ме прегледа за първи път и втори към 6-тия месец когато я попитах дали може да ми каже пола на детето че много се интересуваше таткото. И знаете ли какво ми отговори тя - Че това не се поемало от здравната каса , аз онемяяяяяях. От нея се искаше да ме погледне на видеозон и да каже дали вижда пола на детето а не да ми прави някакво супер сложно изследне. Какот и да е погледна ме каза пола и позна. Влязох в 9-тия месец и тя един път не ме погледна на видеозон. Да не говорим че в повечето случаи нея изобщо я нямаше на консултацията и акушерката ми пускаше тоновете мереше ме и теглеше и т-.н.
Родих 2 седмици по-рано и като ме приеха в АГ-то докторът пита Абе казвалил ли са ти че детето е с малка глава. Няма да казвам какво си помислих, тая дето един път не ме погледна.... Но всичко се оказа наред. Имам си момченце на година и половина вече, но определено втора бременност при нея няма да изкарам. Жалко че имаше репутация на добър лекар.
Виж целия пост
# 2
  Ех,мъчно ми е като чета какво пишете,тия доктори в Русе(повечето,не всички) са за директен разстрел,няма ли да се научат най-накрая как се работи.Трябваше да дойда в София да живея,за да ми кажат най-накрая какво точно трябва да се направи,за да не пометна както първия път в Русе.Ще започна с Костантинова първо #2gunfire
Виж целия пост
# 3
Мани я тая Константинова!!!!!!!Така осакати моя приятелка още като ученичка,че сега не може да има деца.
Само д-р Тодоров от Транспортна - той ми следи бременността,всеки път- на видеозон.Бнимателен, тъпрелив ,подроно ти изяснява всичко,което те интересува,дава съвети........После и аборт ми се наложи да правя- пак при него.Друг гинеколог не признавам!!!!!!!
Виж целия пост
# 4
Аз съм фенка на д-р Юлиян Георгиев:)  bouquet
Виж целия пост
# 5
Само д-р Тодоров от Транспортна - той ми следи бременността,всеки път- на видеозон.Бнимателен, тъпрелив ,подроно ти изяснява всичко,което те интересува,дава съвети........После и аборт ми се наложи да правя- пак при него.Друг гинеколог не признавам!!!!!!!
Това е и моето мнение Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия