За модата- сандал с чорап

  • 9 895
  • 132
 В последно време ми прави впечатление, че пролетно време масово жените започнаха да обуват сандали/ чехли с чорапи ....на мен винаги ми е било изключително грозно...и някак си селско Tired.....
Вие носите ли се така? А как реагирате ако видите подобна гледка?

Да уточня- говоря за такива ликряни чорапки..с памучни още не съм виждала Joy


Питам ви защото след два дни имам официален повод, на който ще бъда с изключително елегантна рокля, на която задължително и трябва чорапогащник, а обувките ми към роклята са с отвор отпред на пръстите...и сега съм в дилема- да сложа чорапогащник и да се притеснявам  цяла вечер, или да купя нови обувки и да остана без пари Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Ох...незнам..много често вече виждам обути жени така.Не съм впечатлена,грозно ми е.... Rolling Eyes
Не бих обула отворени обувки отпред със чорап...но пък ако е официална рокля,не върви да си на бос крак..както се казва...
Виж целия пост
# 2
Тая тема вече сме я коментирали  Wink
Виж целия пост
# 3
Офф ама и аз съм една заблеяна......току що я видях темата....много съжалявам.
Моля да бъде изтрита  bouquet
Виж целия пост
# 4
здравей peonia!
интересен въпрос отвори - чехъли и чорапи. да ти кажа - можеш да обуеш чехъл с чорапогащник, но трябва да избегнеш да ти се виждат ограничителите. ако не са много отворени обувките, можеш да ги обуеш с чорап. а ако само отзад са отоврени - също. но не да си с чехлички и чорапи. по-затвворен сандал става.
Виж целия пост
# 5
Вие носите ли се така?
А как реагирате ако видите подобна гледка?

Не, не нося и не бих носила.  Stop
Как да реагирам? Да ида да я хлопна с дамската си чанта по главата ли?  Laughing
Виж целия пост
# 6
Вие носите ли се така?
А как реагирате ако видите подобна гледка?

Не, не нося и не бих носила.  Stop
Как да реагирам? Да ида да я хлопна с дамската си чанта по главата ли?  Laughing
Може и да я ритнеш.  Joy
Виж целия пост
# 7
Цитат
ликряни чорапки

 hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 8
И аз не се нося така, но знам, че по етикет този вариант е по-правилен, от колкото да се обуеш на бос крак!
Просто си вземи въпросните ликярни чорапки без ограничител на пръстите, и с цвета на кожата ти !  Peace
Виж целия пост
# 9
Нито нося, нито реагирам.
Аз съм демократ по душа - оставила съм ги да се обличат както им харесва.

На теб бих препоръчала да си купиш нови обувки, защото явно темата те яде и мира няма да ти дава това, че си с чорап и сандал.

Честно казано, не знам какво казва етикецията по този въпрос /за сандалите и чорапите/, но със сигурност не одобрява /етикецията/ официална рокля и голи крака.
Виж целия пост
# 10
Честно казано, не знам какво казва етикецията по този въпрос /за сандалите и чорапите/, но със сигурност не одобрява /етикецията/ официална рокля и голи крака.

Така е, но то май тази, строгата етикеция, не одобрява и сандалите  Grinning
Виж целия пост
# 11
Пък и вървим по улиците,а не сме на бал при Кралицата ,че да спазвам такива етикети.Предпочитам да съм извън него.Сандал с чорапи не слагам,каквото и ще да стане.И не мисля,че е на мода,всяка пролет е пълна с такива жени. Sick
Виж целия пост
# 12
Не се нося така. NaughtyНе ми допада тази мода определено.Но всеки може да си ходи, както си се харесва.
Виж целия пост
# 13
Със сигурност не бих си сложила сандал с чорап hahaha
Досега на улицата не съм виждала, но даваха някакво "светско" събитие по "Горещо", на което Камелия беше с черни сандали с тънки каишки и със сини чорапки с къдрав завършек... и тогава се запитах кво става?! ooooh!
Виж целия пост
# 14
... а обувките ми към роклята са с отвор отпред на пръстите...и сега съм в дилема- да сложа чорапогащник и да се притеснявам  цяла вечер, или да купя нови обувки и да остана без пари Rolling Eyes
Вземи си от тези, които са безшевни отпред и без ограничител, стои добре. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия