Мнения и оценки за хотели - най-после

  • 3 617
  • 26
 newsm44 Най-после намерих в българското интернет-пространство сайт, в който може да оценяваме хотели, в които сме нощували.
www.zahotelite.com Откога го чакам!
Подобни сайтове на английски и немски имат огромна посещаемост, отделни хотели имат по 200 коментара, много хора даже така си плануват почивката - просто търсят в определен регион хотел, за който има добри отзиви. Едно са хвалебствията на хотелиерите по сайтовете им и рекламните им брошури, друго е да чуеш от клиент неутрално мнение. E, сигурно ще си пускат хотелиерите сами добри оценки, това навсякъде го има, но като се понатрупат повече мнения, картинката ще е ясна. Дано хотелиерите се светнат, че е в тяхна полза да имат отзиви за хотелите си от клиенти и да използват тази възможност за подобряване на качеството на услугите си, а не да се дразнят от отрицателни коментари. И дано хората пишат не само като са недоволни, а и за да похвалят. Ми тва е, дерзайте.
Виж целия пост
# 1
да този сайт го разгледах оня ден  Peace
подреден е ужасно. Няма рейтинг на хотелите. Хотелите са разбъркани колкото си искат  Tired
има много малко хотели описани, но да кажем, че това ще се поправи.

Друго - при писане на отзив ви искат име и фамилия, което лично мен ме подразни.
И разбира се най-важното - половината отзиви са реклама от хотелите  #2gunfire
личи им от 100 километра.

Но както се казва всяко начало е скромно. Аз лично предпочитам да има  бг сайт за хотелите в чужбина. Така няма да има скрити реклами  Peace
ако можех бих го направила, ама не мога  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
и аз вчера го гледах - всеки може да пусне отзив, а като щракнеш на дестинацията се подреждат после само хотели от тази дестинация. Обаче е много беден още, въпреки, че е от миналото лято.
Виж целия пост
# 3
Хайде Ще ви кажа под секрет  Wink  4е в момента се приготвя българска версия на триваго  Sunglasses
Там не само можете да 4етете отzиви zа хотели, но и да намерите снимки на хотели, направени от гости (които покаzват реалността, дале4 от лъскавите рекламни броШури), предложения zа ресторанти, zабележителности и др. в желаната дестинация и мн. др. И ако се zаписвате в сайта като потребител, можете да спе4елете и малко пари с ваШи отzиви и снимки  Grinning Раzбира се, всеки може и анонимно да оценява даден хотел, но редакторите 4етат отzивите преди да се пускат в сайта, zа да се раzкрият ментета (отzиви, пуснати от самите хотелиери).
Можете и да си реzервирате хотела там, като се сравняват цените от пове4ко туроператори и сайтове zа реzервация.

 Grinning
Виж целия пост
# 4
Хайде Ще ви кажа под секрет  Wink  4е в момента се приготвя българска версия на триваго  Sunglasses
Там не само можете да 4етете отzиви zа хотели, но и да намерите снимки на хотели, направени от гости (които покаzват реалността, дале4 от лъскавите рекламни броШури), предложения zа ресторанти, zабележителности и др. в желаната дестинация и мн. др. И ако се zаписвате в сайта като потребител, можете да спе4елете и малко пари с ваШи отzиви и снимки  Grinning Раzбира се, всеки може и анонимно да оценява даден хотел, но редакторите 4етат отzивите преди да се пускат в сайта, zа да се раzкрият ментета (отzиви, пуснати от самите хотелиери).
Можете и да си реzервирате хотела там, като се сравняват цените от пове4ко туроператори и сайтове zа реzервация.

 Grinning

Браво  Peace
точно такова нещо ни трябва!
Кога да го чакаме?  Blush
Виж целия пост
# 5
Хайде Ще ви кажа под секрет  Wink  4е в момента се приготвя българска версия на триваго  Sunglasses
 ....

Чакам!!!  Peace
Виж целия пост
# 6
При това го чакаме с нетърпение защото аз например организирах почивката на моето семейство след дискусия тук в bg.mamma.
Виж целия пост
# 7
о, и аз ще го чакам този сайт
Виж целия пост
# 8
момичета, пробвах се да се ориентирам в английската версия  Tired
накрая за малко да ревна  Embarassed

много объркано ми се стори... ама на български ще е по лесно  Peace
Виж целия пост
# 9
То4на дата не мога да ви кажа, zа съжаление. В момента се превежда, след което се пуска тест версия и трябва да търся няколко дена поне zа греШки, после трябва да наzна4ат Комюнити Мениджър и тогава. Да се надяваме до есента да стане  Peace

Мопна Лиzа, кажи какво не ти е ясно?
Виж целия пост
# 10
Е как, бе, хора, тези www.zahotelite.com имат рейтинг на хотелите, оценяват се по пет показателя, снимки могат да се качват, вкарваш данни за престоя си, колко дни, по кое време, семейно ли си пътувал, с приятели ли... Аз написах яко коментари тия дни  Simple Smile Малко да се стягат тия от туристическия бранш, интернет е голяма сила.  А за триваго добре, колкото повече, толкова по-добре, за нас като потребители конкуренцията е полезна.
Виж целия пост
# 11
Дилипили, Ще ти кажа аz ли4но какво не харесвам в тоzи сайт. Първо, има само хотели в БГ, а не вси4ки българи искат да по4иват в БГ  Wink  Виж тук във форума колко се обсъждат хотелите в Турция, примерно.
Второ, тяхната баzа данни куца яко. На Златните имат само 10 хотела от които 1 е със старото си име.
При оценките явно може да се даде само една обЩа оценка, а не отделни оценки zа стаите, храната, обслужването и т.н. Поне аz не виждам такива. Нито пък кога е по4ивал потребителя там и т.н.
Коментарите......ок, те zависят от потребителите, но явно никой от админите не си прави труда да ги контролира. О4евидно е, 4е теzи 2 мнения http://zahotelite.com/582-comment.asp са от един и съЩ 4овек. Щом покаzват ИПто, колко йм коства да махнат такива дублираЩи се мнения?
За самите хотели няма никаква информация. Аz ако търся хотел, мога да видя само колко то4ки полу4и там, а не zнам, дали е 1* или 5*.

Да продължавам ли?  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
При оценките явно може да се даде само една обЩа оценка, а не отделни оценки zа стаите, храната, обслужването и т.н. Поне аz не виждам такива. Нито пък кога е по4ивал потребителя там и т.н.
Това го има  Naughty отделно се оценява персонал, съотношение цена - качество и още какво там беше...
За самите хотели няма никаква информация. Аz ако търся хотел, мога да видя само колко то4ки полу4и там, а не zнам, дали е 1* или 5*.
а към всеки коментар има и линк към хотела, пример: http://zahotelite.com/71-comment.asp
Знам колко е висока летвата при гиганти в бранша като холидейчек или трипадвайзър примерно, но е поставено някакво начало. Аз поне ще пускам коментари всеки път, когато отида някъде, където и да било, само ми дайте поле за действие, триваго ли ще е, захотелите ли ще е, няма значение. Просто това трябва да го има. За почивката в чужбина си права, важно е, но в моя случай лично това не е решаващо, аз там информация търся на други места, горепосочените  Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 13
Ами zаповядай при триваго тогава  Hug  Линк има в подписа ми, само смени с .де zа немската версия, гледам 4е и ти си в Германия  Wink
Права си, могат да се дават оценки на раzли4ните услуги, просто попаднах на такива където не бяха ги оценили.
Виж целия пост
# 14
Има и други бг варианти с мнения и оценки за хотели например
 http://for.journey.bg/
Аз лично за почивка в хотели ,които посещават чужденци ползвам основно руските сайтове и форуми,които са перфектни и изключително изчерпателни (руснаците са страхотни ,културни пътешественици подбиращи с изключителни подробности почивките си и невероятно отзивчиви помагайки в избора),ползвам и
 http://www.tripadvisor.com/
английските отзиви са доста по бедни на информация от руските(немски не знам)Английските отзиви са много кратки и не изчерпателни за мен,като основното което се коментира е владеенето на английски на мястото ,което посещават.
И този сайт харесвам,от който съм си избирала хотели в Европа,също добър
http://en.venere.com/?lg=en&cur=USD&kwp=100-3&r=1&ref=32982
А за Спа хотелите в бг ,които ги няма из чуждите сайтове ,идеална и достатъчна работа ми върши нашия форум в бг мама,защото повечето имаме близки критерии.
В този ред на мисли новия сайт не предизвиква у мен чак такова нетърпение,но разбира се е хубаво да има още едно място за информация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия