Магазин Т-маркет в центъра?

  • 5 377
  • 8
Трябва ми магазин Т-маркет, а не знам къде наблизо има. Живея горе-долу на кръстовището на бул. Христо Ботев и ул. Цар Симеон. Можете ли да ми кажете къде наблизо има такъв магазин? Благодаря ви предварително Hug
Виж целия пост
# 1
Гери, намерих им саита в нета ( и аз за джапанки се разтърсих, че много са сладки  Wink)
Имат тези магазини в София :
T Market - бул. Климент Охридски № 9, София
T Market - ж.к. Гевгелийски ул. Мачуково срещу блок 1, София
T Market - ж.к. Гео Милев, ул. Николай Коперник № 7, София
T Market - ж.к. Красна поляна, ул.Суходолска № 2, София
T Market - ж.к. Люлин 2 до блок 227, София
T Market - ж.к. Младост 1 до бл. 72, София
T Market - ж.к. Обеля 2 до бл.277, София
T Market - ж.к. Сухата река ул. Тодорини кукли № 47, София
T Market - ж.к.Люлин10 ул.Гоце Делчев, София
T Market - ул. Златен клас, София
Виж целия пост
# 2
какви джапанки
Виж целия пост
# 3
Едни много сладки гумени сандалки, които могат да се ползват и като джапанки Simple Smile

Ига, аз също има намерих сайта, но имам спомен, че съм виждала магазини и на други места, явно не си обновяват сайта.
Виж целия пост
# 4
Ами точно на Ботев има такъв магазин, между Пиротска и Тодор Александров. Simple Smile
Също на Сливница точно преди Опълченска.
А моят любим и много добре зареден магазин е на Стамболийски и Одрин, малко след Мола.  Hug
Виж целия пост
# 5
Ами точно на Ботев има такъв магазин, между Пиротска и Тодор Александров. Simple Smile
Също на Сливница точно преди Опълченска.
А моят любим и много добре зареден магазин е на Стамболийски и Одрин, малко след Мола.  Hug
Мирена, благодаря за инфото, но дали не говориш за TCM? Аз питам за Т-маркет, те са магазини тип супермаркет.
Виж целия пост
# 6
 Embarassed  Embarassed  Embarassed Права си, тая бременност ми изпи акъла.  Crazy
 А Т-Маркет знам в Западен парк, ама ти е далечко.  newsm78
Виж целия пост
# 7
Embarassed  Embarassed  Embarassed Права си, тая бременност ми изпи акъла.  Crazy
 ...............

Лошото е, че обикновено не те пуска и след като родиш Joy (сори за офф-а)
Виж целия пост
# 8
Мерси за успокоението !  Crossing Arms  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия