педиатър в Младост

  • 1 653
  • 12
Здравейте извинявайте за невежеството ми но искам да попитам за информация кога и каде след раждането се записва за педиатар аз съм от Младост2 ходя на консултации в 25-та пол.моля ви за помощ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Ами в 25-тая е пълно с педиатри, стига да не ти е далеч после с бебето.
Нашата педиатърка също е в 25-та, Д-р Вашева се казва и досега съм напълно доволна от нея.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти
Виж целия пост
# 3
В 25та ти препоръчвам д-р Ваня Китова, моето дете е при нея още от раждането и съм много доволна
недостатък е, че има много пациенти и понякога се чака повече от търпимото
Виж целия пост
# 4
И аз съм записала сина си при Вашева и мога да кажа, че съм доволна. Peace
Виж целия пост
# 5
Ние сме при Петрова. Не бих препоръчала да се записвате при нея - чака се с часове пред вратата.
Виж целия пост
# 6
д-р Елка Славова в поликлиника "Младост" и д-р Китова в 25 дкц
Виж целия пост
# 7
Благодаря Ви много за информацията Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Записче, че съвсем скоро и на мен ще ми трябва.
Виж целия пост
# 9
д-р Ранева, 25 ДКЦ. Peace
Виж целия пост
# 10
Само да попитам тези лекари дали записват предварително или после ще трябва да ходя при тях и да ми кажат,че са претоварени с много клиенти ?
Виж целия пост
# 11
Предварително няма как да запишеш нероденото си дете.
Най - добре след като си проучиш педиатрите отиди и в кабинетите им и се уговори с този, който най - много ти допадне. Веднага ще ти кажат имат ли възможност да поемат бебето за пациент или не.
След като имаш уговорка с даден педиатър му се обаждаш след като родиш, примерно на следващия ден, за да ви вмъкне в графика за домашно посещение след изписването.
Той/тя е длъжен в рамките на 24 часа след изписването да направи домашно посещение. Някои педиатри искат пари за това посещение, нашата прави две такива посещения безплатно.

Някъде две седмици след раждането излиза акта за раждане и тогава вече официално си попълваш заявлението за избор на личен лекар на детето.
Виж целия пост
# 12
Благодаря ти за информацията
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия