Перушина в пюре на Сънвал

  • 1 016
  • 9
Момичета, днес докато хранех Али, видях в лъжичката, че нещо се подава от пюрето. Издърпах го, като си  помислих, че е влакно от месо, но беше част от перушина! Пюрето е Зеленчуци с ориз и пуешко на Сънвал.
Виж целия пост
# 1
Малеееееееееееееееееееееееееееееееее добре че не го е изяла малката бубка.Тия са направо за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз точно си мислех да купувам Сънвал да ги пробваме,че нещо не иска да ми яде повечето пюрета на Хип,ама сега със сигурност няма
Виж целия пост
# 2
Пазиш ли перушинката?  Аз на твое място бих сигнализирала в Комисията за правата на потребителите. Трябва да се покаже опаковката /бурканчето/ и перушинката.

Виж целия пост
# 3
Не я пазя, бяхме навън, просто толкова се изненадах, че я захвърлих и започнах да ровя в пюрето, да не би да има още!
Изхвърлих и бурканчето.
Виж целия пост
# 4
Гадно е да намериш такива работи в храната,особено във бебешка  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 5
Аз треска съм намирала,писах им със снимка,ама какво от това.
Виж целия пост
# 6
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 7
Ей, много гадно. Аз му давам често такова пюре и за утре пак съм му приготвила  #Cussing out Май ще спра да взимам и от тази фирма и ще минем изцяло на домашно хранене  Sad
Виж целия пост
# 8
Ужас,аз намерих заешки косми в пюре на Ганчев - заешко с зеленчуци, купих го да разнообразя ,и от тогава повече не съм взимала и давам Сънвал, а то и при тях издънки.... #Cussing out
Виж целия пост
# 9
Момичета, аз вече редовно снимам и пращам мейли, говоря си по телефона и получавам компенсация!
Как така ще хвърлям опаковката- нали утре вече няма да има какво да купя? И без това съм му ударила яко избиране.
Връщала съм и съм получавала извинения и компенсация заради: мухлясал хляб(пак избран с много зор), развален сок в кутия, грах с проблеми на капачката, кофти масло, смърдящ мокет, супер дефектни пелени за еднократна употреба.... Сигурна съм, че и вие можете да си търсите правата!
Много съжалявам за това пюре! Но продължавом да купувам Сънвал!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия