...закЛЮЧЕна на тераСАТА - безпоМОЩНА и исКАща да умРА...

  • 5 730
  • 63
Преди време четох тази тема
Четях и си казвах...Това не мен не може да се случи...

Е, да Но...ето, че днес попаднах в подобна ситуация.
Исках да умра  Tired или....най-вече да се самонакажа по някакъв начин ...

Шошко си играе в стаята, а аз излизам да прибера от терасата дрехите от простора...в един момент го виждам, че е до вратата и си помислих, че ще излезе при мен - както винаги прави.Да, но не БИ...Детето затвори вратата и хвана дрЪжката...затвори ме на терасата... Weary Weary Weary ОнемяХ Sad
Не искам да описвам каквО точно преживях, но повече от ЧАС викане, плаЧ и безпомощност (живеем във вилна зона и всички около нас са възрастни хора, може би легнали за следобеден сън) дойде един дядо, който се качи по стълбата на втория етаж и счупи стъклото на вратата на терасата.
а точно преди да изляза оставих телефона на масата...

...милотО ми....ревеше и викаше "Мамо тои (отвори), мамо искам мамО, мамо ла (ела)...Накрая заспа в плача си до вратата...
Пиша и плача smile3518...с МОЛБА ДА ВНИМАВАТЕ мили мами и приятелки...
Честно, с ръка на сърцето исках да умра  Cry Cry Cry

....пия и пуша сега...самоуспокоявам се, макар и греШно  Sick
Виж целия пост
# 1
Настръхнах...
Нагушкай малкото човече като се събуди.
Не ми се мисли какво си преживяла, съвсем искрена  Hug от мен!

(По тази и близки до тази причини нямаме тераса)
Виж целия пост
# 2
Дидка, успокой се!!! Важното е, че сте добре с Шошко.  Peace Детска им работа.  ooooh!
В играта си не си дават сметка каква беля може да стане.  Нацункай Шошко от мен!!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
 Важното е ,че краят е добър. И аз се страхувам да не се озова в подобно положение,дане си загубя ключовете и да не мога да се прибера с внуче. Каквото било ,било... Нацелувай слънцето  bouquet
Виж целия пост
# 4
Ох милата Sad
Племенника така заключил зълва ми -добре че мъжо ми тогава работеше под блока че я чул да вика ooooh!
Аз затова си простирам в къщи Crazy
Виж целия пост
# 5
О, златце Cry
Представям си какво ти е било Cry
Иван така ме беше затворил в мокрото преди време.От тогава, дори и до тоалетната отивам с телефон ooooh!

Пращам ти много целувки и прегръдки Heart Eyes Hug
Успокой се!  bouquet
Виж целия пост
# 6
 Като бяха по-малки от параноя отварях и двете врати на терасата ,ако затвори едната да вляза през другата. ooooh!
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви Hug Hug Hug....сега само плача... Cry Cry не мога да се успокоя  Sad
Ама сЪм еднА ревла....

Като бяха по-малки от параноя отварях и двете врати на терасата ,ако затвори едната да вляза през другата. ooooh!

...май вече така и ще правя Peace
Виж целия пост
# 8
Ох и мен са ме заключвали. Не зная как го придумах на десетата минута да отвори. От тогава като Ла Бомба- телефона в джоба когато съм само с него вкъщи и ключа изваден от входната врата.

Успокой се Hug! Случват се такива бели.
Виж целия пост
# 9
Ох, ужас, и мойта девойка си умира да хлопне вратата като съм на терасата. Спокойно, бил е малкия дявол. Вече, умната Grinning
Виж целия пост
# 10
Известно време простирах с мобилния телефон в джоба, за да може ако ми се случи отново да звънна на половинката да дойде и да ме прибере. Whistling Винаги оставях и прозореца на терасата отворен, но след като веднъж висях доста време на терасата просто взех доста допълнителни мерки.

Периодично има пуснати подобни теми, така че пийвай си, пиши, отпускай.
Виж целия пост
# 11
Искрено ти съчуствам, и ми настръхна косата само като го четях, сигурно да съм умряла ако ми се беше случило на мен.
Тъй като съм чувала за подобни случай, когато излизам на терасата я оставям широко отворена или изкарвам и Тони при мен, за да го наблюдавам.
Виж целия пост
# 12
Все едно чета за моя случай  ooooh! И аз така изкарах 30 мин на терасата - през зимата в най-големия студ. На края бях прежалила прозореца и ако имах нещо подходящо, щях да го счупя, но слава богу, езичето на вратата поддаде (след 20 мин безумно блъскане от моя страна). Напълно те разбирам - наистина човек не очаква, че може да изпадне в такава ситуация докато не му се случи. Сега простирам само на отворена врата - дори и в най-студеното време...Какво да се прави...нали се учим от грешките си.
Виж целия пост
# 13
 Hug Hug Hug
Дидке, ужасна случка Hug Hug добре.,че всичко е приключило добре.. много гушки  от нас Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 14
и аз пусках таква тема преди година със заглавие "Не правете като мен ...". С малките фурии трябва много да се внимава - факт.
Дидка, не се обвинявай чак толкова, няма да помогне - внимание му е майката  Rolling Eyes Confused Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия