Подарък за лекар!

  • 6 688
  • 52
Момичета, имам проблем!
Искам да направя някакъв хубав подарък на един лекар, който много ми помогна. Мога да кажа с чиста съвест, че ми спаси живота. Сега се чудя какво да му купя.
Той е млад, не семеен, не пие, не пуши - това е, което знам за него  Simple Smile
Моля ви, дайте ми идеи за подарък!
Виж целия пост
# 1
Пари.
Виж целия пост
# 2
Това ми е най-лесното, но забравих да кажа, че той ми е стар познат и няма да вземе пари. Мисля, че ако му предложа ще се обиди, а аз искам да го зарадвам и да му благодаря.
Виж целия пост
# 3
Значи скьп парфюм
Виж целия пост
# 4
Заведи го на вечеря.
Или му купи скъпа вратовръзка.

НИКАКВИ ПАРИ! Naughty
Виж целия пост
# 5
Парфюм се подарява на много близък човек, на когото знаеш вкуса, затова не ти го препоръчвам. Може би хубав и скъп сувенир, който да му остане спомен от теб. Друг удачен според мен вариант е марков комплект (химикал и молив) или (колан и портмоне). Измисли нещо от тоя род - да е скъпо и хубаво, а и спомен да остане.  
Виж целия пост
# 6
Ваучер за шоколадов масаж.
Виж целия пост
# 7
                     Драсни го в Белия списък  Peace. Но ако много искаш да му дадеш... нещо, да знаеш, че лекарите обикновено се радват на последен модел мобилен, или Айфон.
Виж целия пост
# 8
Почивка за двама през уикенд.
Виж целия пост
# 9
Off: Да ти имам аватара.  Laughing
Виж целия пост
# 10
Off: Да ти имам аватара.  Laughing
Изтрих го...не знам що така се получи...
Виж целия пост
# 11
Щом ти е стар познат, може би знаеш дали има някакви хобита - риболов или нещо друго, т.е. нещо което ще му влезне в употреба и би се зарадвал.
Виж целия пост
# 12
Виното е добра идея, но казваш не пие, в такъв случай му купи някаква хубава картина  Peace
Виж целия пост
# 13
Почивка за двама през уикенд.

 Peace Peace
Виж целия пост
# 14
Как беше лекарското лафче...:"цветя и бонбони не пия" Joy

Нямам идея, винаги минавам с пари. Може да е скучно, ама няма вероятност да сгреша в избора Mr. Green
Кофти, че човекът ти е близък, а и явно е безкористен, направо много затруднително Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия