Липса на апетит на кърмаче.Тревожно ли е?

  • 537
  • 4
От 2-3 дни  Виктория започна да се храни по-рядко , суче вяло и през повечето време не иска да захапе ареолата , а само зърното.Храня я на поискване горе долу 5 пъти на ден, като първото хранене е около 8-9 часа , а последното е в 11.Онзи ден дори и за него не се събуди.Не е ли малко за бебе на 2.5 месеца?Иначе има добър тонус , не плаче , спи и си играе.Направи ми впечатление също , че се нахранва по-бързо и след това не иска да стои на гърдата newsm78.Пишка добре , но не е акала от 3 дни.
Какви са възможните причини?Дали защото и е топло?Вечер в стаята ни е 22-24 градуса без отопление.Изглежда ми видимо отслабнала , но може и да е от растежа.
Бихте ли ми казали дали да се тревожа?
Виж целия пост
# 1
и мойта по него време някъде правеше същите номера, насила съм и тикала цицата в устата и не искаше. После, изведнъж сама си прояде нормално и лакомо. Ако детето се чувства добре - не плаче, пълни пампите, играе си, не мисля че има място за притеснение.
Виж целия пост
# 2
macipici, и при нас е същата работа, с тази разлика, че като пусне гърдата започва да лапа ръчички. Ще следя темата
Виж целия пост
# 3
И ние сме така,с разликата че сме на смесено хранене.Аз мисля,че е от топлото време.
Виж целия пост
# 4
Дано да е само някакъв период и бързо да отмине и да започне да се храни нормално.След като е спокойна,спи,играе мисля,че няма проблем  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия