матрак или дюшек

  • 4 772
  • 60
Здравейте мами!Моля ви да ми дадете съвет - на матрак ли да спи бебчето или на дюшек, кое е най-удобно за него? Вашите бебчета на какво спят и доволнили сте? Абе, изобщо, кажете ми кое е най доброто за малкия човек? Аз си мислех да купим матрак, но в един магазин ни препоръчаха дюшек, защото можел да се пере.  newsm78Незнам какво предимство е това, но малко взех да се колебая, затова искам и вашето мнение. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Нашето спи на дюшек, но тъй като на матрак не е спало не мога да ти кажа от кое съм по-доволна... Факт е, че дюшека не съм го прала и нямам такова намерение...
Виж целия пост
# 2
и то няма и начин да се изпере, защото къде ще спи бебето докато той съхне и особено през зимата?
Виж целия пост
# 3
Спи на матрак. И аз спя на матрак, по удобен е от дюшека.
Виж целия пост
# 4
Спи на матрак,пенолатекс,предсавиха ми го за най-добрто на пазара,и най-скъпото беше..... Crazy,като се роди спеше на дюшече но определено съм в пъти по-доволна от матрака! Peace
Виж целия пост
# 5
Твърдо за матрак. Дюшека създава повече алергии - акари и т.н. А това с прането? newsm78Как мислиш се пере дюшек и как пък съхне, и на какво заприличва. Изобщо не ти го препоръчвам. Педиатъра ни е посъветвал за матрак.
Виж целия пост
# 6
Спи на матрак,аз съм твърдо "ЗА" матрака.
Виж целия пост
# 7
Спи на дюшек, незнам дали ще и е по удобно ако е на матрак. За мен матрака е по удобен, но за нея незнам. Още не мога да я питам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Спи на матрак,аз съм против дюшеци,килими и подобни прахосъбирачи.
Виж целия пост
# 9
матрак или дунапрен
Виж целия пост
# 10
матрак или дунапрен
Дунапрена за лятото повече спарва, пробвала съм този вариант. Има хубави матраци с две лица зимно и лятно, обръщат се според сезона.
Виж целия пост
# 11
Матрак! Peace
Виж целия пост
# 12
И аз исках да взема матрак, но всичките ми познати ми препоръчаха дюшека. Има калъф, който се пере.
Виж целия пост
# 13
И моята мома спи на матрак, а преди няколко месеца бе на дщшек...е матрака е 100 пъти по-добър Peace
Виж целия пост
# 14
Спи на дюшек, незнам дали ще и е по удобно ако е на матрак. За мен матрака е по удобен, но за нея незнам. Още не мога да я питам  Rolling Eyes
   Peace 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия