Казвате ли?

  • 3 737
  • 70
Виждате човек на улицата с разкопчан цип... или с нацвъкана от врабче дреха... събеседникът ви на масата има салата по зъбите... колежката влачи лента тоалетна хартия на токчето на обувката... сцепен панталон на кофти място...  бримка на чорапогащника... Казвате ли им дори да са непознати хора?
Виж целия пост
# 1
Мдаааа. Принципно се старая да правя това , което бих искала да правят с мен .....
Виж целия пост
# 2
на познат - да, ама на непознат ще ме е срам. Blush
Виж целия пост
# 3
Не. Има шанс човекът така и да не разбере, че ципът му е разкопчан и съответно да не се почувства конфузно. Ако му кажа, при всички положения ще се притесни.
Виж целия пост
# 4
Винаги казвам.
Виж целия пост
# 5
Ако позната си е загащила бельото за полата ще й кажа.
На непознати не казвам нищо.
Виж целия пост
# 6
На непознати не казвам,но на мои хора - винаги.
Виж целия пост
# 7
Смея да твърдя че съм доста контактен човек.Според съпругът ми даже си говоря с куцо,кьораво и сакато Laughing Да,казвала съм.Спирала съм непознат да му кажа че ципът на панталонът му е разкопчан,а реакцията му беше-Ми ти що гледаш там!!!! Joy
Виж целия пост
# 8
На познати - всичко.
На непознати - само това, което не би ги сконфузило.
Виж целия пост
# 9
Виждате човек на улицата с разкопчан цип... или с нацвъкана от врабче дреха... събеседникът ви на масата има салата по зъбите... колежката влачи лента тоалетна хартия на токчето на обувката... сцепен панталон на кофти място...  бримка на чорапогащника... Казвате ли им дори да са непознати хора?

Ти да не беше вчера до мен в двора на едно училище, когато видяхме нещо доста драстично?  Laughing ..и нищо не казахме.
Виж целия пост
# 10
Казвала съм на непозната жена с разкопчан цип на полата и на девойче в бял панталон, което явно ненадейно беше влязло в цикъл. Обикновено го правя възможно най дискретно и почти шепнешком. Ако изпадна в такава ситуация, предпочитам да ми кажат, отколкото целия град да се наслади на гледката.
Виж целия пост
# 11
На познати казвам. Ама на непознати - не! Откъде да знам какъв е човека и как ще реагира. Може да ме набие.
Виж целия пост
# 12
Ако видя мъж с разкопчан цип, го
питам познаваме ли се отнякъде?
Ако каже, че не се, му казвам, аре,
закопчай си ципа, не ме нервирай.
Виж целия пост
# 13
Цитат
Ти да не беше вчера до мен в двора на едно училище, когато видяхме нещо доста драстично?  Laughing ..и нищо не казахме.
Не съм била аз, ама я кажи какво сте видели, че съм любопитна  Laughing
Виж целия пост
# 14
На познат казвам, на непознат според ситуацията.Ако преценя, че е кофти за човека да си седи така , казвам, ако не е нещо толкова сконфузно си замълчавам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия