MF Lipfinity colour&gloss

  • 782
  • 10

Ползва ли някой такова?Какво ви е мнението?Заслужава ли си?
Виж целия пост
# 1
Имам две, трайно е - на мен ми харесва.
Не стои толкова сухо, като на Манхатън същото.
Виж целия пост
# 2
Аз го имам и го харесвам.Макар че не е толкова трайно като предното.Най важното че си оцелих цвета и като добавя гланца става много хубаво,не лепнещо като другите гланцове.
Виж целия пост
# 3
кои цветове имате?
Виж целия пост
# 4
Trqbwa da widq moq nomer,no sega e wky]i.Cweta e pepel ot rozi.Az sym s bleda kova i tozi cwqt mnogo mi otiwa.Dosta cwetowe ima -move[ dave da probwa[.
Виж целия пост
# 5
извинете за латиницата. Embarassed
Виж целия пост
# 6
Аз имам от старото и съм много доволна, най- трайното червило. Предполагам, че това ще е дори по- хубаво.
Виж целия пост
# 7
Моето N 590 Glazed Caramel
http://www.maxfactor.fi/lips/lipsticks/lfcolourgloss_howitworks. … ss_swatch_590.jpg

Цвета стои бонбонено розов на устните ми, много го харесвам. Като трайност - около половин ден при мен, но защото преди червилото слагам на устните си малко фон дьо тен (за да станат по-бледи) и балсам.
Виж целия пост
# 8
На мен не ми действа добре. Ползвам само частта с гланца, защото като ги ползвах заедно, много ми се изсушиха устните.
Виж целия пост
# 9
Моето N 590 Glazed Caramel
http://www.maxfactor.fi/lips/lipsticks/lfcolourgloss_howitworks. … ss_swatch_590.jpg

Цвета стои бонбонено розов на устните ми, много го харесвам. Като трайност - около половин ден при мен, но защото преди червилото слагам на устните си малко фон дьо тен (за да станат по-бледи) и балсам.
Toзи три кс фон дьо тена, ще го пробвам и аз Simple Smile
Виж целия пост
# 10
На мен много ми харесва ефекта, защото когато устните са по-бледи цвета на червилото седи много по-добре. Гледала съм , че професионалните гримьори винаги слагат основа на устните (фон дьо тен или пудра) и от там плагиатствах  Laughing
На мен не ми действа добре. Ползвам само частта с гланца, защото като ги ползвах заедно, много ми се изсушиха устните.
Пробвай да сложиш преди червлиото балсам за устни, със сигурност няма да ти се изсушат устните, само дето малко ще се намали трайността на червилото Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия