къде ще ходи Миглена Ангелова

  • 3 997
  • 49
Снощи в Мюзик айдол, Андрей каза, че Мигленчето щяла да напусне БТВ. Не, че съм и фенка, ама някой знае ли в коя телевизия ще се подвизава и от кога
Виж целия пост
# 1
Гледах реклама. Започва да води предаването си в Нова телевизия, ще се излъчва час преди това на Милен Цветков. Но не знам от кога.
Виж целия пост
# 2
Нова телевизия.
Виж целия пост
# 3
от 19 май, мисля, че беше от 16,30 всеки делник
Виж целия пост
# 4
Що не си остане в къщи тази жена, да готви на мъжа си и да ни освободи от присъствието си , където и да било в ефира.
Виж целия пост
# 5
Що не си остане в къщи тази жена, да готви на мъжа си и да ни освободи от присъствието си , където и да било в ефира.

Е това е добро предложение, може пък и да успее оставайки си в къщи да съхрани този път новата си фамилия за малко повече от едва година  Sick Толкова ми е противна тази жена, нямам думи просто...

Чак ме е яд на "Нова", че събират дрипите, които бТВ изхвърля...
Виж целия пост
# 6
и какво ще е тематиката на новото й предаване, нещо като "Имаш поща", но с по-нетърпима водеща?Нова тв остава и риск печели да започнат да излъчват и съвсем ще се сбозят  Sick
Виж целия пост
# 7
и какво ще е тематиката на новото й предаване, нещо като "Имаш поща", но с по-нетърпима водеща?Нова тв остава и риск печели да започнат да излъчват и съвсем ще се сбозят  Sick

абсолютно съгласна  hahaha
 Peace
Виж целия пост
# 8
Що не си остане в къщи тази жена, да готви на мъжа си и да ни освободи от присъствието си , където и да било в ефира.
И аз това се питам.
Не я понасям.
Виж целия пост
# 9
...Чак ме е яд на "Нова", че събират дрипите, които бТВ изхвърля...
                    Аз пък мисля, че 'дрипите' всъщност много драпат да се показват по 'Нова'. И ако им се получи - напускат БТВ. Мен лично не ме кефи, че им се позволява да се показват по тази телевизия. Заради тях не гледам БТВ, сега ще ми превземат Нова и съвсем ще спра да гледам тв  Crossing Arms.
Виж целия пост
# 10
В нова телевизия!
Виж целия пост
# 11
Миглена сигурно ще се пенсионира с "Искрено и лично"  Thinking
Виж целия пост
# 12
Гледах реклама. Започва да води предаването си в Нова телевизия, ще се излъчва час преди това на Милен Цветков. Но не знам от кога.

Айййй..Ужас  Stop Не гледам ТВ сутрин и избягвах да я виждам, но след като ще се изявява в по-гледано време ми се струва, че няма да мога да я избягвам тотално  Rolling Eyes Казва много специфично звука "Ш" и като го чуя, направо настръхвам. Гадост  Tired
Виж целия пост
# 13
..................казва много специфично звука "Ш" и като го чуя, направо настръхвам. Гадост  Tired
А още по-специфично набляга на ррр-то. Crazy
Виж целия пост
# 14
И на ококорването  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия