Операция за смъкната матка

  • 5 261
  • 3
Здравейте , става дума за майка ми , която е с този проблем и на която предстои операция.Някой ако има минал по този път нека ми обясни в какво се състои самата операция , колко продължава , колко време ще се възстановява.
Благодаря предварително за всяка информация.
Виж целия пост
# 1
Здравей . Майка ми претърпя подобна операция октомври миналата година. Мина много леко, цялата работа на лекаря е не повече от 20 мин, а тя се събуди след около 40 мин след слагането на упойката. По принцип трябваше да полежи 5 дена в болницата и то не за друго , а за да не се захване с обичайните си задължения в къщи и да се товари. Изписаха я обаче по-бързо, защото тя много бързо се възстановяваше. Първите 10 дена някъде повечко й се стоеше, лежеше, защото понаболява. Но няма никакъв проблем, една рутинна операция е това. Няма нищо страшно.
Виж целия пост
# 2
Много добре ми подействаха думите ти благодаря ! Hug
Виж целия пост
# 3
Няма проблеми  Simple Smile. Аз също много се бях притеснила, но се успокоих като разбрах, че това е една от най-простите операции. А възстановяването е много бързо. Само в началото има лек дискомфорт при сядане и ходене до тоалетна по голяма нужда. Иначе майка ми още на следващия ден си беше на крака Grinning.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия