"декоративен" блясък за коса

  • 1 027
  • 8
Здравейте!Моля ви да ми препоръчате блясък за коса,но такъв,който се слага на прическа след като е завършена.Иска ми се някакъв с брокатени частици,но по магазините не можах да намеря...предлагат ми лакове за коса,също придаващи блясък,но ми се струват малко съмнителни.Та много моля,ако някой има впечатления от конкретни продукти да ми препоръча Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Има един магазин на Пиротска 83 в София нов. Там има такива спрейове с брокат - има с бял, цветен, червен какъвто си поискаш. Отделно могат и да ти предложат и спрей за блясък та косата, който не е с брокат, а просто придава някакъв по-силен блясък. Надявам се да съм била полезна.
Виж целия пост
# 2
Миналат година си бях купила спрей със златист брокат от парфюмерията в подлеза на "Плиска". Стои страхотно на прическата.
Виж целия пост
# 3
момичета дайте конкретно марки ...имена....само за блясък без брокат...
Виж целия пост
# 4
Аз лично знам един на AVON от зелената серия. На него си пише, че е спрей за блясък на косата. Влез им в сайта и разгледай каталога - със сигурнот го има.  bouquet
Виж целия пост
# 5
И аз искам да си взема някакъв блясък (по-скоро много фин брокат), така че ще следя темата!
Виж целия пост
# 6
Лореал имат един продукт-балсам без отмиване от розовата им серия.Той придава много фин блясък на косата.Много добър продукт е! Hug
Виж целия пост
# 7
Ползвах един на Young-хубав е,но малко омазнява.Този на Ейвън също става.
Виж целия пост
# 8
всички балсами омазняват...не използвам,защото и без това съм с мазна коса Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия