корички по главата

  • 1 338
  • 26
Здравейте!тъй като нещо не мога да се справя с търсачката...и затова пускам темата..
та искам да попитам вие как третирахте тези корички по главата защото с големия ми син нямах такива терзания..предварително ви благодаря за отговорите Hug
Виж целия пост
# 1
Аз бях взела шампоан-пяна за крусти на Мустела и кремче Стелакер- пак на Мустела. Още на 4тия-5тия ден сами си паднаха Peace
Виж целия пост
# 2
2-3 дни мазах със зехтин половин час преди баня и нежно с гребен отстранявах
Виж целия пост
# 3
Моя позната ми даде едно кремче на Клоран за корички-много е добро
Виж целия пост
# 4
С кремчето на Мустела-Стелакер се отървахме от тях за 3 дни. Мажех я сутрин.
Виж целия пост
# 5
С Мустела - Стелакер се изчистиха след няколко намазвания.
Виж целия пост
# 6
Пробвах и със специален гел и шампоан и със зехтин. Падаха си, но на другия ден пак всичко се повтаряше. Имах чувството, че дори става по-лошо. Една вечер реших да му дам почивка и не му измих главата, на другия ден нямаше нищо новообразувало се. Така не му измих косата 2-3 дни и след това не е имал. Дали от това или чиста случайност незнам, но е факт, че след това се тървахме от тях.
Виж целия пост
# 7
С крем за крусти на Клоран  Peace
Виж целия пост
# 8
На нас от болницата ни дадоха едно специално гребенче-четка, много мека, и ни казаха всеки път да масажираме с нея и шампоана - никога не е имал крусти и мисля, че тази четчица много помогна. Пробвай с нещо подобно.
Виж целия пост
# 9
2-3 дни мазах със зехтин половин час преди баня и нежно с гребен отстранявах
Peace и аз така ги махнах със зехтин  Wink
Виж целия пост
# 10
С кремчето на Мустела-Стелакер се отървахме от тях за 3 дни. Мажех я сутрин.

 Peace
Виж целия пост
# 11
Не сме имали никога...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
И сина ми имаше крусти по главичката. С какво ли не ги мазах, но нищо не помогна. Накрая му намазах скалпа много добре със зехтин и лекичко с гребен му ги махнах. Повече не се появиха или ако имаше бяха много малко и ги остранявах отново с гребенче, докато не изчезнаха напълно.
Виж целия пост
# 13
2-3 дни мазах със зехтин половин час преди баня и нежно с гребен отстранявах
По този начин и аз, но не махнаха за 2-3 дни, може би за седмица.
Виж целия пост
# 14
Докато спеше, му намазах главичката с бебешко олио. И после, също докато спеше, лекичко с гребен и също съвсем внимателно с пръст, ги махнах. Беше някъде на 3-4 месеца. Повече не се появиха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия