До мамите с правен серклаж

  • 826
  • 9
Имам питане от името на моята приятелка Меги, дето лежи за бебето, повечето от вас я знаят  Heart Eyes
Докторът й е казал, че след две седмици ще маха серклажа. Но ще го маха в частния си кабинет. А й го слагаха с епидурална в болница. Болезнено ли е свалянето на конците/обръчите? Става ли без упойка, какво се усеща?
Мерси предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
До колкото съм чула не боли и се маха без упойка.Но не съм 100% сигурна.Имах приятелка със серклаж но съм забравила какво ми каза Blush
Виж целия пост
# 2
От личен опит не мога да споделя, но това което съм чувала е, че не боли.
Дано да мине леко. Peace
Виж целия пост
# 3
Имаше някъде такава тема... Бяха писали, че е без упойка и е леко неприятно - поне това съм запомнила  Crazy
На мен ми предстои в среда на юни, така че ще мога да кажа след това.
До тогава ще следя темичката  Peace
Виж целия пост
# 4
аз също знам,че е неприятно,но не е болезнено Peace
Виж целия пост
# 5
Не боли и става за 2-3 минути,без упойка .Аз лично не усетих нищо  Confused вече бях с разкритие и може би затова  newsm78 Прилича на обикновен гинекологичен  преглед. Успех!
Виж целия пост
# 6
Сега намерих предната темичка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243644.0

Успех на приятелката ти Меги   bouquet
Виж целия пост
# 7
Мен ме заболя доста,без упойка се прави за 1-2мин.,но аз отидох 3 седмици преди термина,понеже почна да ме боли сякаш нещо се разкъсва там(явно конеца едва е удържал започващото разкритие).По-добре да не знае,че ще я заболи,само ще се притеснява.
Виж целия пост
# 8
Аз бях със серклаж. Махането става без упойка и за секунди. Нищо не се усеща. Кажи на приятелката си, че няма страшно!  Hug
Виж целия пост
# 9
На мен ми го махнаха в 37 г.с. абсолютно безполезнено за 2 мин.
но на моя приятелка доста болезнено махане на серклажа.Нямам представа от какво зависи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия