бихте ли станали съучастник

  • 3 213
  • 87
Всички обичаме съпрузите си.
Но какво ще стане, ако една вечер, както си стоите вкъщи се прибира мъжа ви и ви съобщи, че е убил човек, сложил го е в багажника на колата и ви помоли да му помогнете да се отърве от трупа?
Ще станете ли съучастник? Ще му помогнете и да се отърве от трупа? Ще му помогнете ли да прикрие следите? Ще застанете ли до съпруга си в този момент?
Или ще се обадите в полицията и ще им съдействате да го арестуват?
Аз ще се включа по-късно в темата
Виж целия пост
# 1
Разбира се,че ще мо помогна!!! Даже имам много оригинални идеи как да се отървем от трупа завинаги, изобщо да изчезне! thumbsup
Виж целия пост
# 2
Зависи от обстоятелствата...
Виж целия пост
# 3
И да съдействам бащата на детето ми да иде в затвора?! Shocked В никакъв случай. Ще помагам с каквото трябва.
Виж целия пост
# 4
Не мога да си представя такъв "филм". Или няма да ме осведоми изобщо, или сам ще отиде в полицията първо и после ще ми се обажда.
Виж целия пост
# 5
Зависи от обстоятелствата и начина на убийство...ако е било нещастен случай може би е по-добре да се предаде, ако е защитавал мен или семейството, или себе си от нападение...хммм ми може би ще стана и аз съучастник.
Виж целия пост
# 6
Ще му помогна с каквото мога, за да замажем положението. Друг е въпросът, че точно мъжът ми не си го представям как убива който и да е.
Виж целия пост
# 7

Сетих се за филма Изневяра



..... иначе на въпросчето :  зависи  Rolling Eyes може би да ... може би не  Confused
Виж целия пост
# 8
заедно сме в добро и лошо, а аз не се гордея много с морала си, тъй че да- оттърваваме се.
Виж целия пост
# 9
Ха ха по повод филма Изневяра - и любовника ми да е убил пак няма да го предам и да оставя детето си без баща. Поне се надявам да мога да помогна. Но съм категорично против  издаване в полицията.
Виж целия пост
# 10
сигурно ще му стана съучастник.филма беше хубав
Виж целия пост
# 11
А ако бащата на децата ви е убил нечие дете?
Ей-така, блъснал го и го премазал на пешеходна пътека например, напъхал го е в багажника и сега ви моли да му помогнете да скрие трупчето. А, от него също лъха и на алкохолец...  Whistling
Е, скъпи мами?  Twisted Evil
Виж целия пост
# 12
.....се прибира мъжа ви и ви съобщи, че е убил човек, сложил го е в багажника на колата и ви помоли да му помогнете да се отърве от трупа?
Ще станете ли съучастник? ......
Аз ще се включа по-късно в темата

След като закопаш трупа ли?

За какво е темата?

Ами ако утре ти кацнат на терасата малки зелени човечета и екприментално те превърнат в двуглава ламя, пък и те телепортират да живееш през девет земи в десета, кое ще ти липсва най-много:

(а) свекървата;
(б) софийските кучета;
(в) форОма;
(г) трета глава?

Виж целия пост
# 13
Честно казано съучастник няма да стана на никого, дори и на съпруга си.
Просто не мисля че имам толкова силни чувства към него, за да рискувам детето ми да има двама родители в затвора- баща осъден за убийство и майка за съучастничество.
А и всеки да си оправя кашата както намери за разумно.
Пък и съм сигурна,че той също не би ми помогнал в такъв момент.

А ако бащата на децата ви е убил нечие дете?
Ей-така, блъснал го и го премазал на пешеходна пътека например, напъхал го е в багажника и сега ви моли да му помогнете да скрие трупчето. А, от него също лъха и на алкохолец...  Whistling
Е, скъпи мами?  Twisted Evil

А сега де, любящите съпруги са наред!
Виж целия пост
# 14
Алиса мила, като не можеш да разбереш за какво е темата, недей да пишеш в нея  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия