тест за бременност

  • 2 372
  • 30
Здравейте!
В крайна сметка си направих тест за бременност, shure check, 2-3 дни преди да ми дойде и излезе положителен,
моля споделете вашия опит, озна4ава ли това  4е 100% съм бременна, ужасно се радвам, но в същото
време и ме е страх, да не би това да е фалшива тревога...
 
Виж целия пост
# 1
Едва ли има на този етап 100% процентова гаранция, но шансът с положителен тест да не си бременна е минимален. Изчакай поне 1-седмично закъснение и на лекар да видите точицата! Честито и красива бременност ти пожелавам!
Виж целия пост
# 2
Честито!   bouquet
Виж целия пост
# 3
4естито HugАз мисля,4е теста няма как да бьрка щом е положителен Hug
Виж целия пост
# 4
Тихичко честито и от мен.Сега не си вкарвай излишни мисли в главата.Историята познава много и най-различни случаи,но всичко е строго индивидуално,така че горе главата и да се похвалиш като видиш точката.Успех! Hug
Виж целия пост
# 5
Честито   bouquet
Виж целия пост
# 6
Поздравления.  bouquet
Виж целия пост
# 7
Честито  bouquet
Виж целия пост
# 8
Честито!  bouquet
Виж целия пост
# 9
Честито и от мен и дано да имаш най-леката и прекрасна бременност-  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 10
Честито   bouquet
Виж целия пост
# 11
 HugЧестито и от мен!Дано на тези хубави празници още много момичета видят двете чертички!!! Hug
Виж целия пост
# 12
Лека и красива бременност! Честито   bouquet
Виж целия пост
# 13
Честито  Hug Да означава, че си бременна  Peace
Виж целия пост
# 14
Здравейте!
В крайна сметка си направих тест за бременност, shure check, 2-3 дни преди да ми дойде и излезе положителен,
моля споделете вашия опит, озна4ава ли това  4е 100% съм бременна, ужасно се радвам, но в същото
време и ме е страх, да не би това да е фалшива тревога...
 

засега си за честито, защото положителния шуър чек си е положителен, ама мисля че си подранила с теста.... не  е добре преди датата да го правиш, всичко е възможно...все пак не мисли лошото, ВЕЛИКДЕН Е!!!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия