За 60-ти рожден ден

  • 1 070
  • 2
Първо незная дали темата е за тук, но сметнах, че се отнася до семейството.

....та баща ми след две седмици прави 60 години, тъй като няма да мога да долетя до България съм приготвила куп изненади, ...но ми се иска към подаръците да изпратя и едно видео, в което лично да го поздравя с някакъв текст, стихче на фона на нежна музика...НО от дни се мъча да измисля нещо по лирично, подходящо, нещо, което не е стандартното "По случай рожденният ти ден...много здраве...бла бла бла.." ами нещо по разчупено и съвременно.

Нахвърлила съм си някои изрази, но ми се струват малко, а смятам да заснема клипче от порядъка на 5-10 минути с цялото ми семейство...
ТА Моля за помощ, за някакви стихчета, поздравления....които се отличават от горе-стандартното.

Благодаря на всички   bouquet

ПП - търсих и на гугъла, но не намерих нищо, което да е подходящо, затова се обръщам към ВАС Съфорумци
Виж целия пост
# 1
Няма какво да търсиш в Гугъла...Потърси в сърцето си, това е баща ти. Да е жив и здрав. Моят вече не е между живите и когато отида на гроба му, се сещам колко неща не успях да му кажа залисана в ежедневието и собствените си проблеми. Извинявам се, ако ти звучи неподходящо за въпроса ти, все пак е радостно събитие. Ти си далеч и каквото и да му кажеш, ще се зарадва да те чуе, но пак ти казвам - потърси в сърцето си.
Виж целия пост
# 2
е, да права си, приготвила съм няколко слова излизащи от сърцето ми, ...но както писах не мога да запълня "ефирно време" от 10 мин. затова се допитвам

Ето, даже и от теб си записах един израз - "залисани от ежедневието и от собственните си проблеми, забравям понякога да...."   Благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия