Кой ще ми боядиса яйцата?

  • 1 288
  • 15
Добро утро на всички.

Ужас, два дена бях потънал в работа и път и то станало време за украсяване на яйцата, а аз още не съм ги боядисал.....Моля Ви за помощ - КОЙ ЩЕ МИ БОЯДИСА ЯЙЦАТА? И как и с какво ще ги украсите? Аз в замяна и от благодарност, бих могъл да Ви омеся козунаците! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
А ,искаш ли после да ти свия  и сърмите ?
Виж целия пост
# 2
не със молив, не със четка, с устнииии...
Виж целия пост
# 3
А ,искаш ли после да ти свия  и сърмите ?

Това май е жена ми.....?! Сменила си е ника....
Виж целия пост
# 4
Недей Лиске,че ще му омекнат колената  ръцете ще се разтреперят -отиде  месенето на козунаци.....  chef
Виж целия пост
# 5
Преди или след Ихтиман ще стане боядисването?
Виж целия пост
# 6
аз ще ти накълцам зелената салата...
Виж целия пост
# 7
Аз съм навита да ти ги боядисам. Но само при условие, че после се чукаш само с мен.
Виж целия пост
# 8
Не съм специалист по яйца, обаче мога майсторски да връткам чевермета  Blush
Виж целия пост
# 9
Аз съм навита да ти ги боядисам. Но само при условие, че после се чукаш само с мен.
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 10
Добро утро на всички.

Ужас, два дена бях потънал в работа и път и то станало време за украсяване на яйцата, а аз още не съм ги боядисал.....Моля Ви за помощ - КОЙ ЩЕ МИ БОЯДИСА ЯЙЦАТА? И как и с какво ще ги украсите? Аз в замяна и от благодарност, бих могъл да Ви омеся козунаците! Simple Smile
Вчера в Била пуснаха готови боядисани,много красиви.Бягай да си купиш!
Виж целия пост
# 11
Ами да. Киснеш тук по цял ден, даваш акъл (тоест заемаш най-нахално моето място) и после - няма яйца-а-а-а.
Така ти се пада.  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Ами да. Киснеш тук по цял ден, даваш акъл (тоест заемаш най-нахално моето място) и после - няма яйца-а-а-а.
Така ти се пада.  Mr. Green
Не бе Васе, той явно си има яйца /поне две -да се надяваме Mr. Green/, просто не може да си ги боядиса сам !То не че е трудно да ги топнеш в две чашки с боя ама нейсе ....
Виж целия пост
# 13
Преди или след Ихтиман ще стане боядисването?

РОкси, по-добре е преди, че да няма какво да ти пречи да твориш Simple Smile

аз ще ти накълцам зелената салата...

ОК. От мен дресинга Simple Smile

Аз съм навита да ти ги боядисам. Но само при условие, че после се чукаш само с мен.

Тук малко ме затрудняваш. Аз съм като Христос - той е нахранил няколко хиляди души с 5 хляба и 2 риби. Искам с тези две яйца и една риба, да задоволя глада на всички Simple Smile

Ами да. Киснеш тук по цял ден, даваш акъл (тоест заемаш най-нахално моето място) и после - няма яйца-а-а-а.
Така ти се пада.  Mr. Green

Василиса, аватара ти ми даде идея как да боядисам едноокия Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Ми след като се е намери кой да ти боядиса яйцата, кой да ти направи салата, аз ще взема да ям вместо теб!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия